Şebinkarahisarlılar İstanbul’da bir araya geldi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Şebinkarahisarlılar İstanbul’da bir araya geldi

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği 2 yıllık aradan sonra ilk divan toplantısını İstanbul Anadolu Yakasında Çekmeköy Etçi Kenan Restoranda, köy/mahalle dernek başkanları ve yönetimlerinin katılımı ile gerçekleştirdi.

Bu haber 28 Aralık 2021 - 11:25 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.

Şebinkarahisarlılar İstanbul’da bir araya geldi

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği 2 yıllık aradan sonra ilk divan toplantısını İstanbul Anadolu Yakasında Çekmeköy Etçi Kenan Restoranda, köy/mahalle dernek başkanları ve yönetimlerinin katılımı ile gerçekleştirdi.

‘Bir sevdadır Şebinkarahisar’’ sloganı ile her daim yol yürüyen Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği en büyük gücü olan köy/mahalle Dernekleri ile birlik, beraberlik ve dayanışma içinde gerçekleştirdiği Divan toplantısında yeni göreve talip olan dernek başkanları kendilerini tanıtarak bundan sonra yapılacak tüm faaliyetlere ve etkinliklere destek olacaklarını belirttiler.

Toplantıya davet edilen eski ve yeni dernek başkanlarının ortak düşüncesi Şebinkarahisar sevdası ile birlikte, toplantıda dile getirdikleri görüş ve düşüncelerini ile taleplerini aktarması ile birlikte özlenen buluşmada 2021 yılı sonunda gerçekleşmiş oldu.

Dernek Başkan Yardımcısı Ramazan Satıcı, toplantı gündemi ile ilgili bilgi vererek divan heyetinin oluşması için gerekli işlemleri gerçekleştirdi.

Toplantının Divan Başkanlığını İBB meclis üyesi Bora Kılıç yaparken üyeliklere Eyüp Gül ile Ali Sütçü seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Divan Başkanı Bora Kılıç, dernek başkanlarına tek tek söz vererek hem kendilerini tanıttılar, hem de bölgelerinde yaşanan sorunlar ile talepleri ile ilgili açıklamalarda bulundular.

Dernek Başkanı Mehmet Şimşek açılış konuşmasında bu hasret ve özlem kokan duygularını dile getirerek birlik ve beraberlik içinde yol yürüyecekleri belirterek toplantı gündemi hakkında katılımcılara bilgi aktararak yeni dernek binasının yapımı hakkında bilgi aktardı.

Dernek Başkan yardımcısı Ali Sütçü, Afyonkarahisar MAY Termal otelde Ocak 2022 yılı Ocak ayı 7-8-9 tarihlerinde yapılacak dernek içi sağlık, moral ve eğitim kampı ile ilgili bilgi verdi.

Toplantı sonunda Dernek Başkanlarının sorularını yanıtlayan Başkan Mehmet Şimşek, Şebinkarahisar kamu ve özel kurumlarına ve köylere yapılan yardımlar ve burs konusunu da gündeme getirerek bu yıl 600 öğrenciye burs verdiklerini ve destek verenlere teşekkür ederek Divan toplantılarının her ay aralıksız yapılacağı konusunda bilgi vererek katılımlar için teşekkürlerini sundu.

Haber: Sadi Toygar

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.