Giresun Üniversitesi Almanya’da Tanıtıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Giresun Üniversitesi Almanya’da Tanıtıldı

Bu haber 16 Temmuz 2018 - 13:04 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Giresun Üniversitesi Almanya’da Tanıtıldı

Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörlüğü’nce her yıl Temmuz ayı içerisinde düzenlenen ve geçen yıl yurtdışından 35 ayrı ülkeden öğrencilerin başvuruda bulunduğu GULÖS (Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Sınavı) bu yıl da birçok ülkede yapıldı.

Bu kapsamda Almanya’ya giden Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Cevdet Coşkun, burada sınavları gerçekleştirdikten sonra bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak sınavın yapıldığı DİTİP Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Polat’ı ziyaret ederek sınavla ilgili görüşlerini bildirdi. Daha sonra Avrupa Giresun Derneğini ziyaret eden Rektör Coşkun, Üniversitemizi tanıtıcı bir sunum gerçekleştirdi. Sonrasında Eğitim Ataşesi Prof. Dr. Mustafa Gencer’i ziyaret ederek fikir alış-verişinde bulundu. Son olarak Köln Başkonsolosumuz Ceyhun Erciyes ziyareti gerçekleştiren Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun, burada da Giresun Üniversitesi ile ilgili bilgiler vererek ortak çalışma konusunda görüşmelerde bulundu.

Ziyaretlerde Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Cevdet Coşkun’a Rektör Danışmanı  Dr. Öğr. Üyesi Oktay Karaman eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.