Giresun Belediyesinden öğrencilere destek « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Giresun Belediyesinden öğrencilere destek

Giresun Belediyesi, öğrencileri her zaman olduğu gibi sınavlara hazırlandıkları bu kritik süreçte de yalnız bırakmıyor.

Bu haber 25 Mart 2022 - 17:33 'de eklendi ve 74 kez görüntülendi.

Belediye’den öğrencilere destek

Giresun Belediyesi, öğrencileri her zaman olduğu gibi sınavlara hazırlandıkları bu kritik süreçte de yalnız bırakmıyor.

Bu kapsamda; Liselere Giriş sınavı (LGS) ve Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)’ye hazırlanan 8. ve 12. sınıf öğrencileri için Milli Eğitim Müdürlüğü ile Giresun Belediyesi iş birliğinde ücretsiz deneme sınavı yapıldı.

Giresun Belediyesi, sınava giren 3500 öğrenciye hem destek olmak hem de kendilerini ölçme ve değerlendirme imkânı bulabilmeleri için ücretsiz deneme kitapçığı dağıttı. Yine belediye tarafından, öğrencilere içerisinde kalem, silgi, kalemtıraş ve şeker bulunan set verildi.

Deneme sınavlarına katılan öğrenciler, sınavlara kısa süre kala eksiklerini görme, kendilerini ölçme ve değerlendirme imkânı buluyor. Yapılan deneme sınavı ile heyecanlarını da yenme fırsatı bulan öğrenciler, bu sınavlar ile eksik konularını da tespit ederek tamamlıyor.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu eğitime desteklerinin her zaman devam ettiğini belirterek: “Öğrenciler bizim geleceğimiz. Bütün öğrencilerimize girecekleri bu sınav yolculuğunda yardımcı olmak için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Emekleriniz boşa çıkmasın. Dualarım hep sizinle, başarılarınız daim olsun” dedi.

Sınava katılan öğrenciler ise kendilerine verilen destek dolayısıyla Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkürlerini iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.