Beyaz Bayraklar Şebinkarahisar’da « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Avcıoğlu Gayrimenkul  ile güvenli yatırım yapın

BURSADA GİRESUN, EKONOMİ, YAĞLIDERE

Beyaz Bayraklar Şebinkarahisar’da

Bu haber 15 Ocak 2017 - 0:37 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

Beyaz Bayraklar Şebinkarahisar’da

Şebinkarahisar da 3 orta okul 3 lise olmak üzere 6 okul hijyenlik açısından beyaz bayrak aldı.

Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının imzaladığı protokol gereği İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü denetim ekiplerince Şebinkarahisar ortaokul ve liselerde yapılan temizlik ve hijyen  denetimlerinde 6 okul beyaz bayrak almaya hak kazandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Oltan Balyemez konuyla ilgili yaptığı açıklama da  şunları ifade etti. ”Şebinkarahisar da eğitim ve öğretime devam eden toplam 14 okulumuzdan   6 okulumuz beyaz bayrak aldı. İstiklal Ortaokulu , İmam Hatip Ort. Yatılı Bölge Orta Okulu , Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Anadolu Lisesi  Fen Lisesi, Çok Programlı Anadolu Lisesi (ÇPL) olmak üzere 6 okulumuz temiz ve hijyenlik alanında beyaz bayrak almayı hak kazanarak diğer ilçeler arasında fark yarattı.  Beraberinde levha ve sertifikalar okul müdürlerimize takdim edilerek  ilgili bölümlere asıldı. Bu anlamda okul müdürlerine ve çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Hali hazırda Avutmuş Yatılı Bölge Okuluna İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından takdim dilen beyaz bayrak ve sertifika için okul Müdürü Temel Gürsoy   Sayın Balyemez’e hem  de okulun tüm ekibine teşekkür ederek ”  bu bayrak ve belgeler hepimizin gayretidir hepimizin emeğidir” ifadelerinde bulundu.

Şebin Medya:Gülsen Akyol Mutlu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.