Yıldırım 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı. « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Yıldırım 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Türkiye’nin bel kemiği Anavatan Partisi, Bursa İl Başkanı Ecevit Yıldırım, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bu haber 02 Eylül 2020 - 20:47 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Yıldırım 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Türkiye’nin bel kemiği Anavatan Partisi, Bursa İl Başkanı Ecevit Yıldırım, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Anavatan Partisi, Bursa İl Başkanı Ecevit Yıldırım Mesajında;  “Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de kazanılan zafer Türk Milleti’nin yeniden dirilişidir. 30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir. Türk Milleti, 30 Ağustos Büyük Zaferi ile insanlığa, insanca yaşamanın ancak özgür, bağımsız ve egemen bir millet olmakla gerçekleşebileceğinin en güzel örneğini verirken, bu uğurda her türlü özveriye katlanmaya daima hazır olduğunu da göstermiştir. Onurla, kıvançla yıl dönümünü kutladığımız 30 Ağustos Zaferi’nin kazanılmasında en önemli etken Türk Milleti’nin kendisine olan güveni ve inancıdır. Bağımsızlığımızın ölümsüz bir anıtı olan bu zafer, Türk Milleti kudret ve kahramanlığının bir göstergesi olmakla kalmamış birlik ve beraberliğimizin ne kadar büyük ve sarsılmaz olduğunu da ortaya koymuştur” dedi.

Yıldırım açıklamasının devamında; “Bizlere bu büyük zaferi armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü başta olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi şükranla yâd ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.