Yenişehir Kapalı Pazar Yeri Hizmete Açıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Yenişehir Kapalı Pazar Yeri Hizmete Açıldı

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın; “Halkımıza seçim öncesinde 16 proje sözü vermiştim kapalı pazar alanı benim hayalim olan bir projeydi bugün pazarcı esnafımız burada satış yaparken hayalimin gerçekleşmesinin mutluluğunu ve hazzını yaşıyorum” dedi.

Bu haber 07 Mart 2023 - 23:19 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

YENİŞEHİR KAPALI PAZAR YERİ HİZMETE AÇILDI

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Çayır Mahallesi’nde toplam 7 bin 400 metrekare alan üzerine inşa edilen projenin 6 bin 200 metrekare alanı bulunan zemin katında, pazar alanı, zabıta noktası ve bir dükkân bulunuyor. Ayrıca, 154 araç kapasiteli otopark olarak da ilçe halkının hizmetine sunuldu. Projenin birinci katında düğün salonu ve idari birimler yer alıyor.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından finanse edilen Yenişehir Kapalı Pazar Yeri’ne pazarcı esnafı sergilerini pazartesi öğle sonrasından itibaren kurulumunu sağladı. Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Emniyet Müdürü İbrahim Özdemir, Bursa Esnaf Odaları Birliği (BOSEB) Başkanı Fahrettin Bilgit, AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, MHP Yenişehir İlçe Başkan Yardımcısı Esin Zengin, Master Chef Burhan Türkoğlu ve Yenişehir belediyesi personeli pazarda incelemelerde bulundular.

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın; “Halkımıza seçim öncesinde 16 proje sözü vermiştim kapalı pazar alanı benim hayalim olan bir projeydi bugün pazarcı esnafımız burada satış yaparken hayalimin gerçekleşmesinin mutluluğunu ve hazzını yaşıyorum. Şimdi sıra inşallah Cumartesi pazarının kurulumunda o projemizi’ de kısa süre içerisinde tamamlayacağız biz halkımızın en iyisini hak ettiğine inanıyor ve gece gündüz halkımızın refahı için çalışıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.