Ölmeye Durasun Vefasızlık! « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Ölmeye Durasun Vefasızlık!

Bu haber 03 Şubat 2017 - 22:17 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

Ölmeye Durasun Vefasızlık!

İçimizi yakan, gönlümüzü yıkan kötü hasletlerin başında gelir vefasızlık… İçten içe ömür boyu kızarız vefasız kişiye… Bir beklenti içinde olmasak bile, güvendiğimiz ve bir hukuk geliştirdiğimiz insanlardan, canımızı acıtacak bir davranışın gelmeyeceğine inanmışızdır.

İyi gün dostu olmamak, birlikte olduğumuz kişilerin zor durumlarında yanında, yakınında yer alabilmektir.

Vefa, sadakati, samimiyeti beraberinde getirir. Bilinçli, sağlıklı, verimli ve kaliteli dostlukları da beraberinde getirmesi gerekir..

Günümüz şartlarında maalesef vefa duygusunu yaşayan insan sayısı oldukça azalmıştır. Bununla beraber sanal “Vefa” lık duygusunda da artış gözlemlenmektedir.

Bunu nerden analiz ettiniz diye soracak olursanız! Bursa’da Giresunlular üzerinde büyük emekleri olan Rahmetli Yakup Aktaş’ın ölümünün 6.Yılı münasebetiyle kabri başında Bursa Giresunlular Derneği tarafından bir tören düzenleniyor ve törene 70-80 kişi katılıyor. Sosyal Medya da yapılan tanıtım materyalini ise 1 günde 90 kişi paylaşıyor ve 30.000 kişi görüyor.

Bu rakamlardan yola çıkınca “Vefa”nın artık sosyal yaşamdan ibaret olduğunu bir kez daha görüyoruz..

Yalnız En üzücü olanı ise Rahmetli Başkan hayatta, başkan iken çevresinde ve peşinde koşan bir çok “vefasızın” orada yer almaması ayrı bir üzüntü idi.

Bu vesile ile bir kez daha Rahmetli Yakup Aktaş’a Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabır dilerim. Ayrıca bir sms ile Yakup Başkanın mezarı başına toplanan “Vefa” lı dostlara şükranlarımı sunarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.