O Kaymakama Fahri Hemşehrilik Beratı Verildi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

O Kaymakama Fahri Hemşehrilik Beratı Verildi

Alucra Kaymakamlığına Giresun Şehitliği ile de bilinen Afyonkarahisar İscehisar İlçesi Kaymakamı Ali Altınkaynak atanması sonrasında İşcehisar ilçesinde Kaymakama Fahri Hemşericilik Beratı verildi.

Bu haber 15 Ocak 2017 - 22:29 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.

İscehisar Kaymakamı Altınkaynak’a Fahri Hemşehrilik Beratı Verildi

Son kaymakamlar ve vali yardımcıları kararnamesiyle Giresun’un Alucra ilçesine atanan İscehisar Kaymakamı Ali Altınkaynak’a fahri hemşehrilik beratı verildi.

Bir otelde İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, Kaymakam Altınkaynak’ın onuruna yemek verdi.

Yemekte konuşan Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Adem Uslu, Kaymakam Ali Altınkaynak’ın 2 yıl 4 ay gibi bir süre zarfında ilçenin ekonomik, kültürel ve sosyal kalkınması noktasında ciddi hizmetlere imza attığını söyledi.

Uslu, “Güzel hizmetlerine şahitlik etmiş olduk geride hoş bir seda bırakmak güzel. Kaymakamımızın gönüllere girdiğini gördük.” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Çibik de, “Sayın Kaymakamımız gece gündüz demeden çalıştı. Geldiği günden bugüne kadar tüm enerjisini İscehisar’ımız için harcadı.” dedi.

Kaymakam Altınkaynak, “Bizlere verilen bu çalışma süresi kapsamında devletimizin bize verdiği görevleri vatandaşlarımızın çıkarları için en iyi şekilde kullanmaya çalışarak görevimizi en iyi şekilde ifa etmeye çalıştık.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.