Neden Böyle Oldu! « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Neden Böyle Oldu!

Ne hale geldi  cennet vatan Cennet ülkem  bu aziz vatan.

Bu haber 22 Mayıs 2022 - 0:24 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

NEDEN BÖYLE OLDU

Ne hale geldi  cennet vatan Cennet ülkem  bu aziz vatan.

Şimdi Z kuşağı deyip bizlere bahaneler öretiyorsunuz. Bu karışık düzeni biz doğduğumuzda büyürken kucağımızda bulduk.

Biriniz sağ dediniz biriniz sol şimdi bize suç buluyorsunuz.

Okulda öğretmen başka bir şey dedi, camide İmam başka bir şey dedi. Eğer öğretmen imamı İmam öğretmeni, tamamlamaz ise bu işin içinden çıkamayız.

Biz ne yapalım son zamanlarda sen o  takım,  ben başka bir takım,   öbürü başka bir takım,  oysa hepimiz centilmence güya  spor severiz. Centilmen dediğimiz sporu takip ederken karşı tarafların bir sürü olaylarını takip  ediyoruz.

Bu  düzeni bu  hale siz getirdiniz!

Sağcı solcu dediniz içimizde büyük fitne soktunuz sonrada bu ülkeyi sevdiğinizi söylediniz. Meydanlarda çıkıp resmen fitneyi ateşlediniz. Şimdi yetmedi yeni nesle daha gelecek planlarını yapmak için kararsız olan  Z kuşağı deyip mühür vurdunuz bu ülkeyi Siz ne hale getirdiniz.

He yetmedi bir de sen nerelisin ” o” nereli memleket sormaya başladın gerçek dava İslam’ın kardeşliğini unutturmak için bu ülkeyi bu hale siz getirdiniz.

Ben sizin Z kuşağı dediğiniz kavrama katılmıyorum.

Milli Eğitim verdiği derslerimi çalışıyorum. Çünkü üstünde milli eğitim var milli benim için milli Vatanımı milletimi Devletimi sevmektir. Eğer bu eğitim düzeninde yanlışlık varsa bu hale Siz getirdiniz.

İmam yanlış şeyler söylüyorsa konuşturan Sizsiniz yıllardır sadece bugün değil Yıllardır internette araştırdığımıza göre bu düzenin böyle olmasını siz istediniz.

Suç Bizim değil!

Anladığım kadarıyla İslam kardeşliğinin arasına fitneyi siz soktunuz şimdi suçu Z kuşağına suç atmayın. Suçlu sizlersiniz.

Ülkesini vatanını sevenlere sözüm yoktur.  Onları tenzih ediyorum.

Şimdi bu Z kuşağından Ne bekliyorsunuz bir sürü sıkıntı bir sürü karışıklık bir sürü olumsuzluklar içerisinde biz nasıl geleceği planlayacağız.

Bu Suç Bizim mi?

Sizin bıraktığınız enkazı biz nasıl toparlayacağız  size bırakılan miras Çanakkale’de toprağa can nı düşüp Vatan Sağ olsun diyen ruhların eseriydi.

Ama siz bize meydanlarda farklı şeyler ekranlarda farlı şeyler söylersiniz.

Siz var ya siz.

Hacer Büşra ÇUKUR[email protected]

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.