Mustafa Civek, Eynesil Kemaliye Köyü Dernek Başkanlığına Getirildi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Mustafa Civek, Eynesil Kemaliye Köyü Dernek Başkanlığına Getirildi

Giresun STK camiasının sevilen isimlerinden Eynesil Kemaliye Köyü Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Civek derneğin boşalan yönetim kurulu başkanlığına getirildi.

Bu haber 05 Mayıs 2020 - 16:32 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

Mustafa Civek, Eynesil Kemaliye Köyü Dernek Başkanlığına Getirildi

Kemaliye’de Yeni Başkan; Mustafa Civek Giresun STK camiasının sevilen isimlerinden Eynesil Kemaliye Köyü Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Civek derneğin boşalan yönetim kurulu başkanlığına getirildi.

Yasaklar sebebi video konferans sistemi ile yapılan yönetim kurulu toplantısında, dernek başkanının istifası sonucu boşalan yönetim kurulu başkanlığına başkan yardımcısı Mustafa Civek oy birliği ile seçildi.

Toplantı gündemi ile ilgili açıklama yapan Mustafa Çivek; ” Eynesil Kemaliye Köyü Dernek Başkanımız Sayın Mehmet Civak, iş ve adres değişikliği nedeniyle dernek yönetim kurulundaki görevinden istifa etmek suretiyle ayrılmıştır. Divan Kurulumuzca yapılan değerlendirme ve yönetim kurulunca yapılan oylama sonucu, ilk olağan genel kurul toplantısına kadar dernek başkanı olarak şahsıma görev verilmiştir. Divan Kurulumuza ve Yönetim Kurulumuza duydukları güven sebebiyle teşekkür ederim” dedi.

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid19 Salgını nedeniyle, başkan  ve üyeler ile  birlikte genel bir toplantı yapamadıklarını belirten Cİvak; “Teşekkür Yaşanan salgının son bulmasını müteakip, yapılacak ilk toplantımız da Mehmet Civak başkanımız ve üyelerimizle bir araya gelecek, kendisine derneğimiz ve köyümüze verdiği hizmetler için hep beraber teşekkür edeceğiz. Bu vesile ile 1997 yılında kurulan derneğimiz kurullarında geçmişten bu güne kadar gören ama tüm kurul üyelerimize, Kurucu Başkanımız Sn. Hasan Civak ve sonraki dernek başkanlarımız Sn. Hasan Karagöz, Sn. Zeki Topal, Sn. Erkan Civak ve Sn. Mehmet Civak’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Görevim süresince dernek üyelerimiz ve köylülerimizin desteği sayesinde yönetim kurulumuzla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu görev ve hizmet nöbetinde güveninizi, desteğinizi ve duanızı eksik etmeyiniz “dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.