Halil ALTINTOP’un Dikkatine « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Halil ALTINTOP’un Dikkatine

Öyle anlaşılıyor ki, son kura çekiminde Türk Milli Futbol Takımı’nın şansı yaver gitti. Gruptan iyi bir netice alacağımızda ilave olarak yorumlandı, ifade edildi.

Bu haber 16 Ekim 2022 - 0:00 'de eklendi ve 103 kez görüntülendi.

Halil ALTINTOP’un Dikkatine

Öyle anlaşılıyor ki, son kura çekiminde Türk Milli Futbol Takımı’nın şansı yaver gitti. Gruptan iyi bir netice alacağımızda ilave olarak yorumlandı, ifade edildi.

Fakat karalama propagandası ve korku salma yorumları da saniye sektirmeden başlatıldı.

Pontus ve Bizans medyasına göre “Her şey (!) İyi olmayacak”. Bizans ve Pontus medyasından kimleri işaret ettiğimizi omzunun üstünde Sivri Fındık Sepeti, Fındık “Harar” ı değil Beyin ve Zeka taşıyan yorum ve kalem erbabı hemen anlamıştır. “Gotgafalar” hariç..

Halil Dervişoğlu, Milli Takım oyuncusu değil. Kerem Aktürkoğlu “Ak” değil, bencil ve kötü niyetli. Cengiz Ünder’den “Liderlik” yapacak oyuncu olmaz. Emre Mor da liderlik yapamaz. Ben de Mert (!) “Yandaş” futbolcu var. Altıntop’un onun kulağını derhal çekmesi lazım. Çünkü kesinlikle iyi niyetli değil. Ona her top ayağına geçtiğinde kaleye şut çekmek zorunda değilsin, ama pas vermek zorundasın. Dediğinizi yapmadı mı! En geç 25 veya 30’uncu dakikada yedek kulübesine yollarınız.

Futbolda “Kazmalara” yer yoktur.

Baktın ki olmuyor, çağırısın Nuri Şahin’i, Nihat Kahveci’yi gözün arkada kalmaz.

Hakan Çalhanoğlu olmadığı zaman, sakatlık gibi mazeret halinde Melih Demiral, Kaptanlık yapar. Estetik değeri olan futbolu güzelleştiren bu delikanlı müspet futbol oynuyor.

Tarzınızın yanında bir de hedefiniz olacak. İlk 25-30 dakikada 2-0, 3-0 galip duruma geçeceksiniz. Ve orada durmayacaksın. Akıllı futbolcular oyun içinde dinlenmeyi bilecek. Zamanlama (Tayming ) senin elinde.

Hırsızlar toplumun emeğini çalıyorlar. Sen futbolcu transfer eden kulüp değil tam aksine ihraç ede kulüp olacaksın. Doğal olmayan güdümler yaratıp dikkatleri dağıtarak hırsızlığının anlaşılmasını önlemeye çalışıyorsunuz.. Aptal sensin..

Giresunlu yılda ortalama 2 milyar dolarlık fındık satıyor. Sonra o dövizi götürüp yıldız olmayan yabancı futbolcuya veriyor.

Şu anda hazinemizin dövize ihtiyacı var. Millerimiz fedakarlık yapıyor, en azından teröre karşı Başkanlık Hükümetimizi destekliyor. Sen de 8 artı 3 olmasa ben şampiyon olurum diyorsun.

Çocuk mu kandırıyorsun, Aptal sensin.

Bütün bunları yaptın, hatalarından ders çıkardın, zaaflarını giderdin, yine de garantisi yok.  Çünkü tapu tutarak (Stop ederek pas veriyorsun, hızla hücuma çıkıp, hızla geri dönemiyorsun. Kağnı hızıyla düşünerek tek top oynayamazsın. Tek top oynaman şart.

  • Hızlı düşüneceksin,
  • Hızlı oynayacaksın

İsa Ruhi Göbüt / 15.10.2022/ Görükle – Bursa

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.