Camiye koşuyoruz, namazla buluşuyoruz etkinliğinde muhteşem final « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Camiye koşuyoruz, namazla buluşuyoruz etkinliğinde muhteşem final

Keşap İlçe Müftülüğümüzce yarıyıl tatilinde başlatılan “Camiye Koşuyoruz, Namazla Buluşuyoruz” etkinliği muhteşem bir finalle tamamlanarak etkinliğe katılan çocuklarımız ödüllendirildi.

Bu haber 06 Şubat 2020 - 22:34 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.

KEŞAP’TA “CAMİYE KOŞUYORUZ NAMAZLA BULUŞUYORUZ”ETKİNLİĞİNE MUHTEŞEM FİNAL

Keşap İlçe Müftülüğümüzce yarıyıl tatilinde başlatılan “Camiye Koşuyoruz, Namazla Buluşuyoruz” etkinliği muhteşem bir finalle tamamlanarak etkinliğe katılan çocuklarımız ödüllendirildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ülke genelinde düzenlenen “Camiye koşuyoruz, namazla buluşuyoruz” projesi kapsamında İlçemiz merkezde bulunan camilerimizde günde beş vakit namaza gelerek ve ezber yaparak puan kazanarak dereceye giren çocuklarımızdan ilk 4’e girenlere 1’er adet bisiklet,2.olan çocuğumuza 1 altın diğer çocuklarımızada para ödülü verildi.

Keşap İlçe Müftüsü Özcan YILMAZ, Giresun Gençlik Merkezi Müdürü B.Ahmet AYDIN, Keşap Şehit İsmail Kefal Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü Ziya ÖZAYDIN, Din-Görevlilerimiz ve vatandaşlarımızın katıldığı program Şehitlerimiz İçin okunan Kur’an-ı Kerim ve İlçe Müftümüz Özcan YILMAZ’ın yaptığı dua ile devam etti.

Programda bir konuşma gerçekleştiren İlçe Müftümüz Özcan YILMAZ; “Gençler bizim en değerli hazinelerimizdir.bu hazinenin keşfi, bu hazinenin ortaya çıkartılması her birimizin yani büyüklerin sorumluluğunda ve uhdesindedir. Özellikle ailede başlayan eğitim süreci okullarımızda, camilerimizde devam etmektedir. Onların sağlam bir milli bilince, sağlam bir maneviyata sahip olmalarıyla yarınlara en güzel şekilde hazırlanması her birimizin asli vazifesidir. Yarıyıl tatili boyunca çocuklarımıza emek sarf eden değerli Din-Görevlilerimize,ailelerine ve bu proje kapsamında bizlere desteklerini esirgemeyerek yanımızda olan Keşap İlçe Jandarma Komutanımız Teğmen Uğur TEMELCİ ve Giresun Gençlik Merkezi Müdürümüz B.Ahmet AYDIN’a ayrıca teşekkür ediyorum”.dedi,.
hurdacı
Program Ödül takdimi ile sona erdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.