Yağlıdere’de ihtiyaç sahibi 1150 aileye gıda kolisi dağıtıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Yağlıdere’de ihtiyaç sahibi 1150 aileye gıda kolisi dağıtıldı

Yağlıdere Belediye Başkanlığı öncülüğünde hayırseverlerin desteğiyle Yağlıdere ilçesine bağlı mahalle ve köylerde 1150 aileye gıda yardımı yapıldığı bildirildi.

Bu haber 04 Nisan 2020 - 17:25 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Yağlıdere’de ihtiyaç  sahibi 1150 aileye gıda kolisi dağıtıldı

Yağlıdere Belediye Başkanlığı  öncülüğünde hayırseverlerin  desteğiyle Yağlıdere  ilçesine bağlı mahalle ve köylerde 1150 aileye gıda yardımı yapıldığı bildirildi.

Belediye Başkanı Yaşar İbaş,yaptığı açıklamada, ilçede korona virüs tedbirleri kapsamında hayırseverlerimizin katkılarıyla ekmek ve gıda yardımı yaptıklarını söyledi.

Bu kapsamda ilk olarak ilçedeki su abonelerine 10m3 ücretsiz su yüklemesi gerçekleştirdiklerini belirten İbaş,şöyle devam etti: ”İhtiyaç sahiplerinin evlerine haftanın üç günüde ücretsiz ekmek ulaştırmaya başladık. Bununla birlikte 1150 koli de gıda yardımını da belediye çalışanlarımızın muhtarlarımızın ve imamlarımızın koordinesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Bizlerde ilçe belediyesi olarak halkımızın yanında olmaya çalıştığımız için mutluyuz. Gıda kolisi paketi ramazan ayı içerisinde de devam edecektir. Katkılarından dolayı hayırseverlerimize ve iş adamlarımıza şahsım ve ilçe halkımız adına çok teşekkür ediyorum.’’

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.