Bursa Yağlıdereliler Derneği iftar programı düzenledi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Bursa Yağlıdereliler Derneği iftar programı düzenledi

Bursa’da kurulu bulunan Yağlıdereliler Derneği, üyelerini ve ailelerini iftar programında bir araya getirdi.

Bu haber 08 Nisan 2023 - 5:59 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Bursa Yağlıdereliler Derneği iftar programı düzenledi

Bursa’da kurulu bulunan Yağlıdereliler Derneği, üyelerini ve ailelerini iftar programında bir araya getirdi.

Emek Yakup Aktaş Kültür Merkezinde düzenlenen iftar programına çok sayıda davetli katıldı. İftar Programda konuşan Bursa Yağlıdereliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Beşir Karadere, hoşgörü ve samimiyet ikliminde çalışmalar gerçekleştirdiklerini ve tek amaçlarının imkanları doğrultusunda olabildiğince çok gönüle dokunmak olduğunu söyledi.

İftar sofralarını bereketlendiren dernek üyelerine ve protokol üyelerine teşekkür eden başkan Beşir Karadere; “Öncelikle Bursa’da yer alan 32 Giresunlu il,ilçe ve köy derneğimizin katkıları ile kurduğumuz Bursa Giresun Federasyonumuz tüm hemşerilerimize hayırlı olsun. Bundan böyle el ele vererek Bursa’daki Giresun camiası olarak daha güzel işlere imza atacağız. Bu vesile ile bu güzel birlikteliğin ortaya çıkmasın vesile olan değerli üyelerimize ve saygıdeğer katılımcılara çok teşekkür ediyorum” dedi.

Emek Merkez Camii İmam Hatibi Aydın Uçar Hocanın Kur’an-ı Kerim okuması ile başlayan iftar programına Bursa’daki Giresun Camiasının arkasında durduğu Milliyetçi Hareket Partisi Bursa 1.Bölge Milletvekili Adayı Korkut Aktaş ve Ak Parti Bursa Millet Vekili Aday Adayı Mehmet Şamil Yiğit, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Salih Bahadır, Muhammet Ali Bakır, Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Naci Özbay, Yenibağlar Mahalle Muhtarı Adil Gökçe, Bursa Giresun Federasyonu Başkanı Üzeyir Aktaş, Bursa Gümüşhaneliler Derneği Başkan Vekili Orhan Aydın, Tirebolu-Güceliler Derneği Başkanı Ali Akdoğan, Tirebolular Derneği Başkanı Bülent Akça, Güce Sarıyar-Fırınlı Köyü Derneği Başkanı Turan Himmet, Espiye Soğukpınar Beldesi Derneği Başkanı Yakup Eyice, Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Başkanı Hikmet Yaldız, Espiye Ericek Köyü Derneği Başkanı Aydın Uçar, Mali Müşavir Erdal Karataş  ve çok sayıda davetli katıldı.

Kusursuz şekilde kurulan İftar Sofrasına katılan davetliler, ekranlara yansıtılan Yağlıdere ilçesinin ait görüntüler ile memleket özlemini dindirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.