Verilen sözler biran önce yerine getirilmelidir! « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Yarınki Mektebe Doğru

KÖŞE YAZARLARI

Verilen sözler biran önce yerine getirilmelidir!

İYİ Parti İl başkanı Abdulkadir Eroğlu, şehrimizde yaşanan afet ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bu haber 14 Eylül 2020 - 16:43 'de eklendi ve
Post View : 2
kez görüntülendi.

Verilen sözler biran önce yerine getirilmelidir!

İYİ Parti İl başkanı Abdulkadir Eroğlu, şehrimizde yaşanan afet ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İyi parti Merkez disiplin kurulu başkanı Ünzile yüksel, İyi parti il başkanı Abdulkadir Eroğlu ve Espiye ilçe başkanı Adnan Şahan 11 Eylül Cuma günü Espiye ve köylerinde afet ile ilgili incelemelerde bulundu.

Espiye Özlüce deresi boyunca Yollarda ve çeşitli yerlerde büyük zararların oluştuğunun altını çizen Erdoğlu  “Gümüşdere, Avluca ve Ericek Köylerinde büyük tahribat olduğu ve her iki köyde 50 evin zarar gördü. Devletin de 50 evi yıkım kararı verdiği anlaşılmıştır. Selin sebep olduğu hasarlar konusunda devletin elini çabuk tutmasını umuyorum. Millet hem evsiz hem de maddi yönden mağdur olmuştur” dedi.

Dereli’de verilen sözler tutulmuyor mu?

Öte yandan halen Dereli’de verilen sözlerde de bir ilerleme olmadığının altını çizen Eroğlu;  “Dereli yolunda halen çalışma başlamamıştır. Derelinin yolunun kangren olmaktan çıkarılması ve bir an evvel yolun yapılması elzemdir. Yol daha açılmadan yapılan köprüler kullanılamadan ayaklarında çökmeler oluşmuştur. Giresunun yaralarının bir an evvel sarılması elzemdir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.