Vehbi Usta; “Teşkilatımız Görevinin Başındadır” « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Vehbi Usta; “Teşkilatımız Görevinin Başındadır”

MHP Alucra İlçe Başkanı Vehbi Usta, “Milliyetçi Hareket Partisi Alucra ilçe Teşkilatı görevinin başındadır. Liderinin ve Genel Merkezinin talimatlarına uygun olarak çalışmaktadır” dedi.

Bu haber 29 Ocak 2017 - 22:23 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alucra İlçe Başkanı Vehbi Usta;  “TEŞKİLATIMIZ GÖREVİNİN BAŞINDADIR”

MHP Alucra İlçe Başkanı Vehbi Usta, “Milliyetçi Hareket Partisi Alucra ilçe Teşkilatı görevinin başındadır. Liderinin ve Genel Merkezinin talimatlarına uygun olarak çalışmaktadır” dedi.

Son günlerde MHP Alucra Teşkilatı ile ilgili istifa haberleri başta Ülkücüler içinde fitne çıkarmak istendiğini belirten Usta, “Haberler algı oluşturmaya yönelik ve abartılıdır. Haberlerin başlığında söylenenler ile içeriğinin farklı olduğu okununca anlaşılacaktır.  İstifa eden üç kişidir. İnsanların siyasi partilere üye olma hakkı olduğu gibi; partilerden ayrılma hakları da vardır” ifadelerine yer verdi.

İlçe Başkanı Usta şunlara yer verdi;

“Basında adı geçen kişilerin; 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinden itibaren partimiz aleyhinde bulundukları bilinmekteydi. Ülkemizin içinden geçtiği hassas dönemi ve Ülkücü Hareketin Türk Milletinden yana olan tavrını anlamayanlar ile yollarımız zaten ayrılmıştı.  Önümüzdeki aylar içerisinde yapılacak olan İlçe kongresi sürecinde; İlçe teşkilatının kendileriyle ilgili alacağı kararı bildiklerinden böyle bir yola başvurmuşlardır. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi; “Dağa bir kuş kondu, sonrada uçup gitti. Dağ için değişen bir şey yoktur.”

Yeni Anayasa ve devamındaki referandum sürecinde Türk Milletinin yüksek feraseti ile karar vereceğine ve bu sıkıntılı dönemi aşacağına olan inancımız tamdır.  Allah milletimizin yardımcısı olsun.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.