Recep Şahan Vefat Etti « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

izmir gercek resimli escortSirinevler Escort Bayan
SON DAKİKA

Ali Akdoğan İlk Göz Ağrını Evlendirdi

BURSADA GİRESUN, GÜCE, TİREBOLU

Recep Şahan Vefat Etti

Rize Pazar ilçe müftüsü olarak görev yapan Giresun Espiyeli hemşerimiz Recep Şahan tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Bu haber 25 Mayıs 2024 - 13:16 'de eklendi ve
Post View : 237
kez görüntülendi.

Recep Şahan Vefat Etti

Rize Pazar ilçe müftüsü olarak görev yapan Giresun Espiyeli hemşerimiz Recep Şahan tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Bursa’da Çağmanoğlu Market sahibi Fatih Şahan’ın abisi olan Recep Şahan yaklaşık 15 gündür Rize de hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Bugün sabah saatlerinde vefat eden Şahan’ın cenazesinin 26.05.2024 Pazar günü öğle namazına müteakip Espiye Kurugeriş Köyünde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrasında toprağa verileceği öğrenildi.

Recep Şahan Kimdir?

Recep ŞAHAN

*1974 yılında Giresun Espiye ilçesi Kurugeriş Köyünde doğdu. İlk öğrenimini köyünde tamamladı.

*1985’de Espiye İmam Hatip Lisesi’ne başladı.

*1991’de naklen Bursa İmam Hatip Lisesine kayıt yaptırdı ve liseyi burada bitirdi(1992)

*1993’de Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne girdi.

*25 Temmuz 1996’da Espiye’nin Avluca Köyü’nde İmam-Hatiplik görevine başladı.1999’da İlahiyat Fakültesini bitirdi.

*Aynı yıl (06.09.1999)Diyanet İşleri Başkanlığı’nın açmış olduğu sınavı kazanarak Konya Selçuk Eğitim Merkezi’ne girdi.

30 aylık bir ihtisas eğitiminin ardından 6 Mart 2002 de mezun oldu.

*Ve vaiz olarak Giresun Tirebolu’ya atandı.04.07.2002 tarihinde Tirebolu’da ilçe vaizi olarak göreve başladı

*29.11.2002 tarihinde askere gitti. Askerliğini Erzurum Aşkale’ye Bağlı Kandilli Beldesinde yaptı.

* 04.07.2003 tarihinde askerden döndü ve 16.07.2003 tarihinde de Tirebolu’da vaiz olarak tekrar görevine başladı.

*28.08.2003 -15.09.2005: Siirt Baykan İlçe Müftülüğü görevi,

* 23.09.2005-25.11.2011: Giresun Doğankent ilçe müftülüğü görevi,

*01.12.2011 – 08.08.2014  Avusturya  Viyana ATİB 20 Merkez Camiinde din görevlisi olarak görev yaptı.

* 09.09.2014-17.09.2015 tarihleri arasında  Ordu Akkuş Müftülüğü,

*01.10.2015- 26.06.2020 tarihleri arasında  Bartın ili Kurucaşile Müftülüğü,

*09.07.2020- 23.03.2021  tarihleri arasında Trabzon Vakfıkebir  Müftülüğü,

*07.04.2021-15.06.2022 tarihleri arasında Artvin İl Müftü Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

*01.06.2022 tarihli DİB onayı ile Pazar İlçe Müftülüğü görevine atanan Şahan 28.06.2022 tarihinde Pazar İlçe Müftülüğü görevine başlamış olup  halen bu görevdedir. Şahan evli ve iki kız babasıdır. 25.05.2024 tarihinde vefat etmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Adana yabancı escortAlanya yabancı escortAnadolu yakası yabancı escortAnkara yabancı escortAntalya yabancı escortAtaköy yabancı escortAvcılar yabancı escortAvrupa yakası yabancı escortBahçelievler yabancı escortBahçeşehir yabancı escortBakırköy yabancı escortBeşiktaş yabancı escortBeylikdüzü yabancı escortBodrum yabancı escortBursa yabancı escortDenizli yabancı escortEsenyurt yabancı escortEskişehir yabancı escortEtiler yabancı escortFatih yabancı escortGaziantep yabancı escortHalkalı yabancı escortİstanbul yabancı escortİzmir yabancı escortİzmit yabancı escortKadıköy yabancı escortKartal yabancı escortKayseri yabancı escortKocaeli yabancı escortKonya yabancı escortKurtköy yabancı escortKuşadası yabancı escortKocaeli yabancı escortKurtköy yabancı escortMaltepe yabancı escortMalatya yabancı escortMecidiyeköy yabancı escortMersin yabancı escortNişantaşı yabancı escortPendik yabancı escortSamsun yabancı escortŞirievler yabancı escortŞişli yabancı escortTaksim yabancı escortÜmraniye yabancı escort