Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Almanya Seferleri Başlıyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Sahaflar Çarşısı

KÖŞE YAZARLARI

Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Almanya Seferleri Başlıyor

Bu haber 14 Ocak 2017 - 1:40 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

Sunexpress Hava Yolları, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Almanya’da 3 noktaya direkt uçuşların başlayacağını duyurdu.

Samsun-Çarşamba Havalimanı’nın tadilat nedeniyle kapanacak olması üzerine Sunexpres, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Almanya’ya uçmaya başlayacak. Sunexpress, 1 Mart tarihinden itibaren Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Dusseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’a karşılıklı direkt sefer düzenleyecek.

PAZARTESİ GÜNLERİ FRANKFURT’A UÇUŞ YAPILACAK

Sunexpress Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre, 1-29 Mart tarihleri arasında haftada bir gün Pazartesi günleri Frankfurt kentine direkt uçuş gerçekleştirilecek. Frankfurt’tan saat 14.15’te kalkacak olan uçak aynı gün Ordu-Giresun Havalimanı’ndan saat 19.45’te geri dönüş yapacak.

DUSSELDORF SEFERLERİ ÇARŞAMBA-PERŞEMBE GÜNLERİ YAPILACAK

Dusseldorf seferleri de 1 Mart-25 Mayıs tarihleri arasında çarşamba ve perşembe günleri gerçekleştirilecek. Dusseldorf’tan çarşamba günleri 21.10’da kalkacak olan uçak Perşembe günü 04.05’te Ordu-Giresun Havalimanı’ndan geri dönecek.

STUTTGART UÇUŞLARI PARŞEMBE GÜNÜ YAPILACAK

Stuttgart uçuşları ise 4-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Stutgart’tan saat 14.00’te kalkacak uçak, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan saat 19.25’te geri dönecek. Uçuşlar haftanın 1 günü Perşembe günleri yapılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.