Nilpak Halı Yıkama İle Evleriniz Işıl Işıl oluyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilpak Halı Yıkama İle Evleriniz Işıl Işıl oluyor

Kusursuz Halı, Koltuk, Battaniye ve Stor yıkama arayanların vazgeçilmez adresi Nilpak Halı Yıkama Fabrikası evlerinizi ışıl ışıl yapmanın garantisini veriyor.

Bu haber 27 Eylül 2021 - 21:33 'de eklendi ve 2080 kez görüntülendi.

Nilpak Halı Yıkama İle Evleriniz Işıl Işıl oluyor

Kusursuz Halı, Koltuk, Battaniye ve Stor yıkama arayanların vazgeçilmez adresi Nilpak Halı Yıkama Fabrikası evlerinizi ışıl ışıl yapmanın garantisini veriyor.

Bursa’da kurulduğu günden bu yana binlerce müşterisinin güvenini kazanan Nilpak Halı Yıkama Fabrikası profesyonel ekibi ve kullandığı TSE belgeli ürünler ile evlerimize hijyeni getiriyor.

Halı yıkama sektörünün piyasa da çok basit gibi görünse de ama işin aslının öğle olmadığının altını çizen Nilpak Halı Yıkama Fabrikası sahibi Rukiye Topal; “Hem çocuklarımız hem de evde yaşayan insanlar sürekli halı ile temas halindeler. Dolayısıyla bunlarda virüs, bakteri oluşması mevcut. Onların nasıl temizlendiğini her vatandaşımızın bilmesi gerekiyor. Müşterilerimiz sürekli hem halılarının nasıl ve hangi şartlarda yıkandığını görmesi ve bilmediği yerlerde halı yıkatmaması gerekiyor” şeklinde konuştu.

“Kaliteden Ödün Vermiyoruz”

Vatandaşlarımızın işini profesyonelce yapan esnaf ile çalışmasının uygun olacağını belirten işletme sahibi Rukiye Topal “ Yıkamalarımızda kullandığımız ürünlerde asla kaliteden ödün vermiyoruz. Vatandaşlarımız  piyasada ucuz fiyatlara aldanmasınlar. Malzemelerimizin birçoğu dolar üzerinden satılıyor. Bu iş çok düşük maliyetlerle yapılacak bir iş değil. Fiyatlarımızı hak ettiği seviyede tutmamız gerekiyor ki kaliteli bir iş çıkartalım” diye konuştu.

“Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz”

Bursalıların arzu ettiği  kalitede, hijyenik koşullarda halıları, stor perdeleri, battaniye ve yorganları yıkadıklarını belirten İşletme yetkilisi Turgut Topal’da; “İşimizi severek ve özenle yapıyoruz. Deneyimli personellerimiz en kaliteli yıkamayı yapmak için yoğun uğraş veriyoruz. Bu doğrultuda çizdiğimiz hedeflere emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

“Bursa’nın Her Köşesine Servis Ağı”

Bursa’nın her köşesine servis ağı ile hizmet sunduklarını da belirten Nilpak Halı Yıkama Fabrikası yetkilisi Turgut Topal “ Bursa’da Halı Yıkama, Stor Yıkama, Yorgan, Battaniye Yıkama ihtiyacı olan herkes 0530 867 60 16 ve 0224 486 60 16 telefondan www.bursanilpakhaliyikama.com internet adresinden bizlere ulaşabilirler” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.