Mehmet Emür İle Keşap Bir kez Daha Kazandı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Mehmet Emür İle Keşap Bir kez Daha Kazandı

Bu haber 01 Nisan 2019 - 10:49 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Mehmet Emür  İle Keşap Bir kez Daha Kazandı

Keşap ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Mehmet Emür kazandı.

Kesin olmayan sonuçlara göre, Mehmet Emür 3 bin 25, CHP adayı Murat Bıçakçı 2 bin 80, MHP adayı Mehmet Yüksel 386 oy aldı.

“3.DÖNEMİMİZ HAYIRLI OLSUN”

Keşap Bediye Başkanı yapmış olduğu açıklamasında; “ 2004 yılında % 35 oy alarak başladığımız Keşap siyasi hayatımızda 2014 yılında % 44 oy , 2019 yılında da %55 lere çıkartarak bir tarih yazdık. Cenab-ı Allah’ın nasibi ve milletimizin takdiri ile yolumuza devam edeceğiz inşallah.

Bu sürecte desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımız Nurettin Canikli’ye ,Milletvekillerimize , İl Başkanımıza ,İlçe Başkanımız ve Teşkilatımıza, Gençlik ve Kadın kollarımız, meclis üyesi adaylarımıza, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımıza ,Bütün AK Parti Teşkilatımıza, Cumhur İttifakı ile gönlü bizimle olan gönül daşlarımıza seçim çalışmaları boyunca şahsıma ve partime destek ve teveccühlerini esirgemeyen tüm halkımız başta olmak üzere,sandık kurullarımızda görevli üyelerimiz ve müşahitlerimize, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkan ve üyelerine, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, Belediye ekip arkadaşlarıma ve maddi manevi yanımızda olan tüm gönül daşlarımıza, bizlere oy veren vermeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

31 Mart yerel seçim sonuçlarının hem ülkemize hem de hepimizin ortak değeri ve önceliği olan KEŞAP’ımıza hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

-Emür’ün özgeçmişi-

Keşap’ta doğan Mehmet Emür, ilk ve orta öğrenimi Giresun’da tamamladıktan sonra, Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Emür, 1994-2004 yılları arasında Keşap Belediyesi’nde İmar ve Fen İşleri Müdürlüğü yapan Emür, 2004 yılında AK Parti’den Keşap Belediye Başkanı seçildi.

Mehmet Emür, 2009-2011 yılları arsında Bulancak Belediye Başkan Yardımcılığı, 2011-2013 yılları arasında Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği yaptı.

2014 yılında yeniden AK Parti’den Keşap Belediye Başkanı seçilen Emür, evli ve üç çocuk babasıdır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.