Kenan Aygün’de Gelecek saflarına katıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Kenan Aygün’de Gelecek saflarına katıldı

Bu haber 08 Temmuz 2020 - 8:15 'de eklendi ve 86 kez görüntülendi.

Kenan Aygün’de Gelecek saflarına katıldı

Giresunlu işadamı Kenan Aygün Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisinin Çatalca İlçe Yönetimine girdi ve teşkilat başkanı oldu.

Giresun adına İstanbul’da birçok Sivil Toplum kuruluşlarında görev yapan ve maddi ve manevi destek olan İş Adamı Aygün, gelecek davasına inandığı için bu ekibe katıldığını belirtirken; “Amacım teşkilatımla birlikte Çatalca’da vatandaşların sesi olup dokunmadık ulaşılmadık Çatalcalı bırakmamaktır. Yine ilçede bulunan Giresunlu hemşerilerimin temsilcisi olup, dertleriyle dertlenip, çözüm noktasında çözüm ortağı olacağım.Beni bilen bilir hemşeri odaklı çalışmayı seven biriyim burada inşallah bunu devam ettireceğim” dedi.

Kenan Aygün beye çalışmalarında başarılar dilerken, temiz kalbiyle, güler yüzüyle vatandaş üzerinde şüphesiz pozitif enerji bırakacaktır.

Öte yandan yeni kurulan Gelecek partisinde bir çok Giresunlu isimde bulunuyor. Kurucular kurulu üyesi olarak Giresun Federasyonu önceki dönem genel başkanı Mehmet Kuğu başta olmak üzere, 25.Dönem Milletvekillerinden Giresun kızı  Prof.Dr. Serpil Bulut, İstanbul il yönetimde Giresun Federasyonu önceki dönem başkan yardımcısı Murat Ay, İl kadın kollarında Netice Göçmez Bekçi, Başakşehir ilçe yönetimde Cemal Akkaya, Kağıhane ilçe yönetimde İsmail Ulusoy Mındız, Eyüp İlçe yönetiminde Bayram Köksaldı görev almaktadır.

Haber: Aydın Kömürcü

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.