Karateciler Kar Etkinliğinde Buluştular « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Karateciler Kar Etkinliğinde Buluştular

Giresun Akademi Spor Kulübü ve Halk Eğitim Merkezi Duroğlu Karate Kursu Sporcuları Pazar günü Kulakkaya yaylasında Kar Etkinliğinde buluştular.

Bu haber 23 Şubat 2022 - 8:15 'de eklendi ve 47 kez görüntülendi.

Karateciler Kar Etkinliğinde Buluştular

Giresun Akademi Spor Kulübü ve Halk Eğitim Merkezi Duroğlu Karate Kursu Sporcuları Pazar günü Kulakkaya yaylasında Kar Etkinliğinde buluştular.

50 den fazla karatecinin katıldığı etkinlikte çocuklar ve aileler doyasıya eğlendiler.

Etkinlikle ilgili bilgi veren Karate Antrenörü Fatih YILDIZ;  Pandemi sürecinden en fazla etkilenenler Çocuklarımız oldu. Bizler bu etkilerin oluşturduğu Travmanın üstesinden gelmek ve çocuklarımızın yaşam enerjilerini geri kazanmaları için farklı etkinliklerle  onları sporla tanıştırmaya ve sporun içinde tutmaya çalışıyoruz.

Giresun merkezde Belediye Tiyatrosunun karşısında bulunan Akademi Spor Kulübümüzde 2015 yılından bu yana Karate eğitimlerimiz zaten devam ediyor. Daha fazla çocuğumuzu sporla tanıştırmaya yönelik çalışmalarımız çerçevesinde görüştüğümüz Duroğlu Belediye Başkanımız Sayın Halil ÇETİN in destekleriyle geçtiğimiz Kasım ayında Duroğlu Beldemizde de Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde Karate Kursu başlattık.  Sosyal ve Spotif faaliyetin bulunmadığı beldede çocuklarımız kursumuza yoğun ilgi gösterdler. Halen aktif olarak 50 sporcu ile iki grup halinde kursumuz devam ediyor. Buradan başarılı sporcular çıkacağına yürekten inanıyorum.

Geçtiğimiz perşembe günü yapılan Küçükler ve Yıldızlar Karate İl Seçmelerine Giresun Akademi Spordan 14 sporcumuz katılarak 18 madalya kazanırken  Duroğlundaki Kursumuzdan katılan 5 sporcumuz güzel performanslar sergileyerek 4 madalya ile bizleri gururlandırdılar.

Bu güzel başarılar sonrasında Halil ÇETİN Başkanımızında destekleriyle sporcularımızın motivasyonlarının artırılması amacıyla düzenlediğimiz Kar Etkinliğimizde iki gruptan 50 sporcumuzla güzel bir gün geçirdik. Önümüzdeki aylarda daha fazla etkinlikle hem daha fazla çocuğumuzu sporla tanıştırmaya, hemde spor yapan çocuklarımızın motivasyonunu artırmaya yönelik etkinlikler yapmaya devam edeceğiz. Destek veren, katkı sunan herkese teşekkür ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.