Çotanakspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Tamamladı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Sarnıç

KÖŞE YAZARLARI

Çotanakspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Tamamladı

Bursa Süper Amatör Kümenin güçlü takımlarından Çotanakspor yeni sezon hazırlıklarını tamamladı.

Bu haber 16 Eylül 2022 - 21:06 'de eklendi ve 258 kez görüntülendi.

Çotanakspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Tamamladı

Bursa Süper Amatör Kümenin güçlü takımlarından Çotanakspor yeni sezon hazırlıklarını tamamladı.

Transfer çalışmalarını tamamlayan Çotanakspor hazırlıklarını tamamlayarak yarın oynayacak oldukları İnegöl Kurtuluşspor maçını beklemeye başladı.

Kurduğu mütevazi kadrosu ile savaşan, hırslı oyuncuları bir araya toplayan Çotanakspor kısıtlı imkanlar dahilin bu senede güzel bir kadro ortaya çıkardı.

2022-2023 sezonu öncesi oynadığı hazırlık maçlarında eksiklerini gören Çotanakların genç teknik direktörü Emre Kocabıyık, kısa sürede eksiklerini tamamlayarak Bursa Süper Amatör kümede kalıcı olacaklarını belirtti.

Çotanakspor Başkanı Yücel Can’da takımı ekonomik anlamda desteklemek için girişimlerde bulunduğunu belirtirken; “ Bir başarıda söz sahibi olmak istiyorsak hep birlikte bu işe gönül vermeliyiz. Sponsorlarımızla, taraftarlarımızla yeniden başlıyoruz” dedi. Yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını dileyen başkan Can; kazasız, sakatsız bir sezon diledi.

Takımın yeniden kurulmasına öncülük eden Çotanakspor Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptanı Turgut Topal’da yapmış olduğu açıklamasında genç ve savaşan bir takım kurdukların belirtirken; “Bu sene takımımızda bir birinden değerli oyuncumuz bulunuyor. Bizler gibi bir çoğununda hedefi bulunuyor. İstek ve azimle çok çalışıp hedefimize ulaşacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.