Karabıçak, Küçük Berat’ı İlk Okul Gününde Yalnız Bırakmadı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Karabıçak, Küçük Berat’ı İlk Okul Gününde Yalnız Bırakmadı

Bu haber 17 Eylül 2018 - 17:10 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

Karabıçak, Küçük Berat’ı İlk Okul Gününde Yalnız Bırakmadı

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’tan örnek davranış.

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının ilk gününde annesi küçük yaşta vefat etmiş, annaannesi tarafından büyütülen Berat Taflan’ın velisi oldu ilk eğitim gününde kendisini yalnız bırakmadı.

Sabah makam aracıyla küçük Berat’ı evinden alan ve küçük Berat’ın ilk dersinde kendisine sıra arkadaşlığı yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’ın bu davranışı büyük takdir topladı. Ders sonrası öğretmenler ve okul idarecileriyle de bir araya gelen Başkan Karabıçak “Tirebolu Belediyesi ve şahsım olarak her zaman yanınızdayım” dedi.

Konuyla alakalı bir açıklama yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak; Ailesini küçük yaşta kaybetmiş küçük Berat’ı bu gününde yalnız bırakmamak, kendisinin bir nebze olsun yüzünü güldürmek bizler için onur ve gurur vericidir. Böyle önemli günlerde bu yavrularımızı yalnız bırakmamak bizlerin en asil görevidir. Küçük Berat kardeşime Eğitim ve öğretim hayatında başarılar diliyor, vatana Millete hayırlı bir evlat olmasını temenni ediyorum” dedi.

Eğitim ve Öğretim yılının ilk gününde Öğrencilerin ve eğitimcilerin her zaman yanında olduklarını belirten Karabıçak “Uzun bir eğitim maratonu daha başlıyor. Ülkemizin tek teminatı gençlerimize başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.