İYİ Parti Giresun’da Seçim Startını Verdi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Avcıoğlu Gayrimenkul  ile güvenli yatırım yapın

BURSADA GİRESUN, EKONOMİ, YAĞLIDERE

İYİ Parti Giresun’da Seçim Startını Verdi

Bu haber 24 Mayıs 2018 - 13:40 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum Seçim Startını Verdi

“GİRESUN HALKININ BENİMSEDİĞİ TEK LİSTE İYİ LİSTELERİDİR”

İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum, Giresun İl Başkanı İbrahim Önal, Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Eroğlu, yönetim kurulu üyeleri ve partililer gerçekleştirdikleri istişare toplantısında seçim startını verdi.

İl Başkanı Önal yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verirken, Merkez İlçe Başkanı Eroğlu, “İYİ günler çok yakında” dedi. Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum ise “Listeler açıklandığından bu yana görüyoruz ki halkımızın kabul ettiği benimsediği tek liste partimizin listesidir” dedi.

ADALETSİZLİĞE DUR DİYECEĞİZ

Teşkilat olarak tüm adayların yanında olduklarını, AKP zulmüne dur demek için tek alternatifin İYİ Parti olduğunu belirten İl Başkanı İbrahim Önal, “Teşkilat olarak seçimlere hazırız. Genel Merkezimizin açıklamış olduğu listeyi ne olursa olsun destekleyeceğiz. İlk amacımız halkımızın yıllardır yaşadığı AKP zulmünün son bulmasıdır. Milletvekili adayımız Dr. Orhan Erzurum’un gasp edilmiş bir vekillik hakkı bulunmaktadır, geri alacağız” şeklinde konuştu.

HALKIN BENİMSEDİĞİ TEK LİSTE

Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum, “Listeler açıklandığı günden bu yana Giresun halkının tek benimsediği liste İYİ Parti listeleridir. Herkese kapımız açık. Elele vererek birlikte başaracağız. Amacımız ve gayemiz ilk olarak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak, bir sonraki hedefimiz ise Giresun’dan en az 2 Milletvekili çıkarmaktır” ifadelerine yer verdi.

Giresun’da algı siyasetinin en belirleyici süreç olduğunu, şuanda ise algının kesinlikle kendilerinden yana olduğunu vurgulayan Orhan Erzurum şöyle devam etti;

“Çok kapsamlı bir seçim programı hazırladık. Giresun halkı bizleri çok iyi tanıyor, her vatandaşımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Yarın sabah itibariyle seçim çalışmamızın startını veriyoruz. Genel merkezimizin birkaç gün içerisinde açıklayacağı seçim beyannamemiz ülkemizin aydınlık geleceğine ışık tutacaktır. Bizler inanıyoruz, Giresun halkı inanıyor. Giresun İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.