İş Adamı Harun Cici İyi Parti’den Aday Adayı Oldu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Avcıoğlu Gayrimenkul  ile güvenli yatırım yapın

BURSADA GİRESUN, EKONOMİ, YAĞLIDERE

İş Adamı Harun Cici İyi Parti’den Aday Adayı Oldu

Bu haber 24 Ekim 2018 - 11:21 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

İŞADAMI HARUN CİCİ, İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI

İyi Parti Giresun İl Yönetim kurulu, kurucu üyelerinden işadamı Harun Cici, Giresun Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Üniversite Eğitimini,9 Eylül Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü bitirerek tamamlayan ve bir süre Yapı Kredi Bankası Giresun Şubesi’nde çalıştıktan sonra ticarete atılan Cici, Giresun’a hizmet etmek için yola çıktığını ifade ederek, “Partili arkadaşlarım ve halktan gelen talep doğrultusunda aday adayı olmaya karar verdim. Tabi bu bir süreç. Resmi takvim açıklandıktan sonra, bir basın toplantısı ile projelerimi de açıklayacağım. GİK üyemiz ve Kurucu İl Başkanımız sayın Ünzile Yüksel, İl Başkanımız İbrahim Önal ve Merkez İlçe Başkanımız sayın Abdülkadir Eroğlu bu parti için ciddi emekler verdi ve hala veriyorlar. Bu ailenin bir parçası olmak benim için bir ayrıcalıktır. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener ve parti idarecilerimiz ve üyelerimizin, benim adaylığım konusunda verecekleri her türlü karara saygılıyım. Biz bir aileyiz. Çıktığım bu yolda, herkesin duasını bekliyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.