Hayır Dernekleri ile Yarışıyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Hayır Dernekleri ile Yarışıyor

Geçtiğimiz Ramazan Ayında yaklaşık 2000 kişiye Erzak dağıtımında bulunan Bursa Giresunlular Derneği, Kurban Bayramında da başlatmış olduğu Kurban Eti Organizasyonu ile ihtiyaç sahibi ailelerin yanında yer alıyor.

Bu haber 01 Ağustos 2020 - 1:09 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Hayır Dernekleri ile Yarışıyor

Geçtiğimiz Ramazan Ayında yaklaşık 2000 kişiye Erzak dağıtımında bulunan Bursa Giresunlular Derneği, Kurban Bayramında da başlatmış olduğu Kurban Eti Organizasyonu ile ihtiyaç sahibi ailelerin yanında yer alıyor.

Bursa’da oluşturulan 8 Kurban Eti toplama noktasına hayırsever vatandaşlarımız tarafından bırakılan Kurban Etleri Frigofirik (Soğuk Hava Depolu) araçlar ile toplanarak Kurban Eti toplam merkezine ulaştırılıyor.

Kurban Eti toplama merkezinde hazırlanan Et’ler daha önceden Bursa Giresunlular Derneğine müracaatta bulunmuş ve dernek tarafından araştırılması yapılmış ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.

4 Gün Boyunca Devam Edecek

Kurban Eti Organizasyonu hakkında açıklamada bulunan Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Üzeyir Aktaş, “ Bu Bayram da Yüce Allah bizlere nasip etti yine ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanındayız. Bursa’nın 8 ayrı noktasında hayırsever vatandaşlarımız tarafından teslim aldığımız Kurban etlerini, işleyerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz. Bu organizasyonumuz Kurban Bayramı süresince devam edecek. Kurban Eti bağışlamak isteyen vatandaşlarımızın bizlere ulaşmasını rica ediyorum” dedi.

Vekalet İle Kurban Kesimi Yapıldı

Öte yandan dernek olarak bu sene vekalet ile Kurban Kesimi de yaptıklarını belirten Aktaş; “ Bizlere vekalet veren hemşehrilerimizin Kurban kesim işlerini bu sabah tamamladık. Bağışçılarımızın Allah Kurbanlarını kabul eylesin” dedi.

Emeği Geçenlere Teşekkür Etti

Kurban Eti Organizasyonundan emeği geçen herkese teşekkür eden Aktaş; “Kurban eti hazırlama merkezi olarak bize işyerinin kapısını açan İhtisas Makina’nın yönetim kurulu başkanı kıymetli hemşehrimiz Tahsin Büber’e, Et hazırlama ekibinin sorumlusu Muhittin Şen, Mehmet Kuru, Galip Gezer’e, Lojistik destek veren Bayram Güneş, Turgut Güneş, Recep ve Metin Kanbur, Niyazi Salman, Mehmet Necati Vural, Enver Camcı, Turgut Yavuz Kurt, Osman Alim’e teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.