Harşıtlılar Bursa’da “Diriliş Doğankent” Gecesinde Buluşuyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Harşıtlılar Bursa’da “Diriliş Doğankent” Gecesinde Buluşuyor

Bursa Giresun Doğankent Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği “DİRİLİŞ DOĞANKENT” adı altında birlik ve beraberlik gecesi düzenliyor.

Bu haber 30 Aralık 2017 - 0:47 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

Harşıtlılar Bursa’da “Diriliş Doğankent” Gecesinde Buluşuyor

Yönetim kurulunda yeni bir yapılanmaya giden Bursa Giresun Doğankent Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği “DİRİLİŞ DOĞANKENT” adı altında birlik ve beraberlik gecesi düzenliyor.

Birlik ve beraberliği sağlam temellere oturtmak, kültürel ve beşeri ilişkileri geliştirmek amacıyla yapılacak olan “DİRİLİŞ DOĞANKENT” gecesi hazırlıklarını sürdüren dernek yöneticileri Bursa ve Çevre illerde yaşayan Doğankentlilere ulaşarak bu geceye davet ediyorlar.

13 Ocak 2018 Cumartesi Akşam 18:00’de Bursa Osmangazi İlçesi Emek Adnan Menderes Mahallesinde bulunan yine Doğankentli Rahmetli Yakup Aktaş’ın adını taşıyan Kültür Merkezinde gerçekleşecek “Diriliş Doğankent” gecesine Doğankent’in önde gelen sanatçıları da katılacak.

Ücretsiz olan geceye tüm hemşerilerini davet eden Bursa Giresun Doğankent, Çevre Köyleri derneği yöneticileri, geceye katkı sağlayan değerli hemşerilerine de teşekkür ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.