Giresun’un En Genç Belediye Başkan Aday Adayı Dosyasını Teslim Etmeye Hazırlanıyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Giresun’un En Genç Belediye Başkan Aday Adayı Dosyasını Teslim Etmeye Hazırlanıyor

Bu haber 05 Kasım 2018 - 22:50 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.

Giresun’un En Genç Belediye Başkan Aday Adayı Dosyasını Teslim Etmeye Hazırlanıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  “Gençlerimizin hızına ayak uyduramazsak geride kalmaya mahkum oluruz. Gençlerimizin yönelimini doğru okuyamazsak sağlıklı politikalar geliştiremeyiz. Değişimi gençlerimizin beklentilerini önceden görerek, zamanın ruhunu iyi okuyarak projelerimizi geliştirmeliyiz. Gençlerin gerisinde kalan değil, onların önünü açan, rota çizen bir anlayışla çalışmalarımızı yürütmeliyiz” açıklamalarından sonra kolları sıvayan 27 Yaşındaki Canan Eyice Giresun Espiye İlçesine bağlı Soğukpınar Belde Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

EN GENÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Soğukpınar Beldesin de Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığını yürütmekte olan,  Giresun Üniversitesi Büro yönetimi ve Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesini başarı ile tamamlayan Canan Eyice sosyal medya üzerinden Soğukpınar Belde Belediye Başkanlığına Ak Parti’den Aday Adaylığını açıklayarak belde de heyecan yarattı.

Yenilikçe fikirler ve genç beyinler olarak Sosyal Medya üzerinden  Yunus Emre’nin “Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi icin,dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik” sözü ile Ak Parti’den Soğukpınar Belediyesi başkan aday adayılığını açıklayan Eyice’nin paylaşımı büyük beğeni aldı.

BAYANLARIN VE GENÇLERİN BÜYÜK DESTEĞİ BULUNUYOR

Yetkili makamların kendisini aday göstermesi ve vatandaşların teveccühü ile başkanlığa seçilmesi durumunda Sosyalleşen ve gelişen bir Soğukpınar inşaa etmek için çalışacaklarını belirten Aday Adayı Canan Eyice; “ Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim. Gençliğin verdiği enerji ve özellikle beldemizdeki bayanların yoğun desteği ile aday adaylığımı açıkladım. Allah izin verir ve hakkımızda hayırlısı ise bir yola girmiş bulunuyoruz. Allah bu kutlu yolumuzu hayırlı eylesin” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.