Giresun’un Bursa’dan Yükselen Değeri Prolift A.Ş’ye Büyük Onur « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresun’un Bursa’dan Yükselen Değeri Prolift A.Ş’ye Büyük Onur

Bursa’da üretimini sürdüren Giresunlu hemşerimizin Bahtiyar KARAKOÇ’un sahibi olduğu PROLİFT Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş. de Türkiye’nin en hızlı büyüyen 58. Şirketi oldu.

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 14:47 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

Giresun’un Bursa’dan Yükselen Değeri Prolift A.Ş’ye Büyük Onur

Giresun PROLIFT Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş. 100 şirket arasında 58. oldu

TOBB öncülüğünde, TEPAV işbirliği ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi.

Bursa’da üretimini sürdüren Giresunlu hemşerimizin Bahtiyar KARAKOÇ’un sahibi olduğu  PROLİFT Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş. de Türkiye’nin en hızlı büyüyen 58. Şirketi oldu.

ÖDÜLLERİ SAMSUN’DA VERİLDİ

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketine ödülleri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı dolayısıyla Samsun’da düzenlenen törenle verildi. Törene Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda Oda-Borsa Başkanı katıldı.

EKONOMİMİZİN DİNAMOSU OLDULAR

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu sonuçların açıklandığı törende yaptığı değerlendirmede, “Türkiye 100 şirketleri,  ülkemiz ekonomisinin dinamosu konumundalar. Geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Türkiye 100 şirketleri, doğru iş modelleriyle tüm sektörlerde başarının yakalanabileceğini, Türkiye’nin aslında bir fırsatlar ülkesi olduğunu göstermişlerdir” diye konuştu.

ÖDÜLÜNÜ HİSARCIKLIOĞLU’NUN ELİNDEN ALDI

Giresun PROLIFT Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bahtiyar Karakoç ödülünü TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.