Giresun’da 18 ayda altyapıya 40 milyon liralık yatırım « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresun’da 18 ayda altyapıya 40 milyon liralık yatırım

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 18 ay içerisinde altyapı yatırımlarına 40 milyon lira harcama yaptıklarını bildirdi.

Loading

Bu haber 08 Kasım 2020 - 20:31 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

18 ayda altyapıya 40 milyon liralık yatırım

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 18 ay içerisinde altyapı yatırımlarına 40 milyon lira harcama yaptıklarını bildirdi.

Şenlikoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, şehrin bütün mahalle ve sokaklarında altyapı çalışmalarını sürdürdüklerini, yaşam kalitesini daha da yükselttiklerini belirtti.

İçme ve yağmur suyu ile kanalizasyon hatlarında kalıcı çözümler ürettiklerini ifade eden Şenlikoğlu, 18 aylık zaman içerisinde altyapıda 40 milyon liralık yatırıma imza attıklarını aktardı.

Göreve başladığı günden bu zamana kadar 30 bin metre içme suyu ve 20 bin metre yağmur suyu  şebekesi, kanalizasyon ve içme suyu kanal terfi merkezi çalışması yapıldığını belirten Şenlikoğlu, şunları kaydetti:

“Giresun’un sağlıklı altyapıya kavuşması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Şehrimizde içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı yatırımlarına devam ediyoruz. Yaptığımız yatırımlar ile şehrimizin problemleri çözülerek halkımız daha modern ve çağdaş altyapıya kavuşacak.”

Loading

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.