Giresun dernekçiliğinin duayen isimlerinden Cumhur Alicanoğlu vefat etti « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresun dernekçiliğinin duayen isimlerinden Cumhur Alicanoğlu vefat etti

Keşap ve Çevre Köyleri Derneği Kurucu ve Onursal Başkanı, uzun yıllarda aynı derneğin başkanlığını yapan, Giresun Dernekler Birliği’nin de kurucu yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunan Giresun ve Keşap sevdalısı Cumhur Alicanoğlu vefat etti.

Bu haber 30 Eylül 2020 - 21:51 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

Giresun dernekçiliğinin duayen isimlerinden Cumhur Alicanoğlu vefat etti

Keşap ve Çevre Köyleri Derneği Kurucu ve Onursal Başkanı, uzun yıllarda aynı derneğin başkanlığını yapan, Giresun Dernekler Birliği’nin de kurucu yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunan Giresun ve Keşap sevdalısı Cumhur Alicanoğlu uzun süredir tedavi gördüğü Özel Bağcılar Özel Hospitalist Hastanesinde vefat etti.

Elinde imkanları müsait olduğu yıllarda Giresun için, Giresun Sivil toplum kuruluşları ve doğduğu topraklar Keşap ve Altınpınar köyü için elinden gelen maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Cumhur Alicanoğlu arkasında gözü yaşlı dostlarını bırakarak ahirete intikal etti.

Camia içerisinde saygın kişiliği, merhametliği ile tanınan Alicanoğlu’nun cenazesinin 01 Ekim 2020 akşamında İstanbul’dan memleketi Giresun’a gönderileceği öğrenildi.

02 Ekim Cuma günü öğle saatlerinde Keşap Kubbeli Camiinde Cenaze Namazı kılınacak olan Cumhur Alicanoğlu’nun Altınpınar köyündeki aile kabristanlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Giresun Havadis Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileriz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.