Giresunlu hemşehrimiz Dr. Musa Şahin asaleten atandı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresunlu hemşehrimiz Dr. Musa Şahin asaleten atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen atamalar, Resmi Gazete’de yayınlandı.

Bu haber 20 Aralık 2021 - 8:24 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

Hemşehrimiz Dr. Musa Şahin asaleten atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen atamalar, Resmi Gazete’de yayınlandı.

Buna göre Danıştay Üyeliği, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları’nda değişiklik yapıldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın bünyesinde yer alan Genel Müdürlüklere yapılan atamalara göre, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Giresun Keşaplı hemşehrimiz Dr. Musa Şahin atandı.

Dr. Musa Şahin Kimdir?

1981 Giresun Keşap doğumlu Dr. Musa ŞAHİN ilk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladı. 2010 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İng.) mezun oldu.

2010 yılında Tunceli Devlet Hastanesinde Hekim olarak göreve başladı. Aynı yerde 2 yıl Acil Servis Sorumlu Hekimliği yaptı. 2012 yılında Tunceli Halk Sağlığı Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu.

2015 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden mezun oldu.

2013–2016 yılları arasında Tunceli Halk Sağlığı Müdürü olarak görev yaptı. 09 Aralık 2016 tarihinden itibaren Karaman İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü olarak göreve atandı. Karaman’da 2016-2021 yılları arasında İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Sağlık Hizmetleri Başkanlığı, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı görevlerinde bulundu.

2019 yılında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

20 Eylül 2021 tarihinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı görevine atandı.

4 Ekim 2021 tarihinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdür V. olarak görevlendirildi.

17 Aralık 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı’nın 2021/597 nolu Atama Kararı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Evli ve iki çocuk babası Dr. Musa ŞAHİN orta derecede İngilizce bilmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.