Eroğlu “İyi Kadrolar İktidara hazır” « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Eroğlu “İyi Kadrolar İktidara hazır”

Giresun İyi Parti ilçe başkanları ile İftar’da bir araya gelen İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu İyi Kadrolar olarak İktidara hazırız mesajı verdi.

Bu haber 26 Nisan 2022 - 11:49 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Eroğlu “İyi Kadrolar İktidara hazır”

Giresun İyi Parti ilçe başkanları ile İftar’da bir araya gelen İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu İyi Kadrolar olarak İktidara hazırız mesajı verdi.

İyi Parti İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu gazetemize yaptığı açıklamada; “25 Nisan Salı akşamı İyi Parti ilçe başkanları ile iftar yemeğinde bir araya geldik. Tüm ilçe başkanlarımızın katıldığı yemekte birlik beraberlik mesajları verilerek Giresun ve ilçelerin sorunları görüşüldü” dedi.

Giresun’un kronik sorunlu iki kurumu olan Özel İdare ve Belediye yi  masaya yatırılarak tartışıldığının altını çizen Erdoğlu; Kurumların kronik sorunlu olduğu, i̇ktidarın yorgunluğu gibi kurumlarda yorgunluk neme lazımcılık ve hukuksuz işlerin olduğu konusunda hemfikir olunduğunu açıkladı.

Açıklamasının devamında; yine Derelideki sel afeti gündeme gelerek yeni yapılan köprünün alçak oldu yine eski köprünün yanındaki yolun helal ederek göçmesi ve 300 yıllık köprünün yıkılmak istenmesi sonra kamuoyu tepkisi üzerine tadilat projesine alındığı açıklaması değerlendirilerek, tadilatın demirle yapılacağı öğrenilmiş olup bunun doğru olmadığı bunun yerine köprünün yeniden taşla sağlamlaştırılması gerektiği üzerinde görüş birliğine varıldı. Ayrıca iktidarın ve siyasilerin söz vermesine rağmen dereli yolunun halen bitirilemediği sayın cumhurbaşkanına yolun bitmeden açtırıldığı değerlendirildi.

Tüm ilçe başkanları iktidara hazır olduklarını kadroların tam olduğunu yapılan yanlışların düzeltileceğini vurgulayarak, vatandaşların tümünün partimize teveccühlerin olduğu ve yapılacak ilk seçimde birinci parti olacaklarına i̇nandıklarını söyledi.

İyi Parti İl başkanı Abdulkadir Eroğlu, tüm ilçe başkanlarıyla beraber yol yürümekten memnunum hepsi ile övünüyorum diyerek sözlerini tamamladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.