Emecan Giresun’lunun Ankara’da Sesi Olmaya Hazırlanıyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Emecan Giresun’lunun Ankara’da Sesi Olmaya Hazırlanıyor

Bu haber 28 Mayıs 2018 - 15:02 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

EMİNE GÜLİZAR EMECAN GİRESUN’LUNUN ANKARA’DAKİ SESİ OLMAYA HAZIRLANIYOR..

Giresun’un kızı CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Emine Gülizar Emecan Ankara’da Giresunlu hemşerilerinin sesi olmaya hazırlanıyor.

‘Giresun’u ve Giresunluyu Mecliste temsil edecek olmak benim için onurdur” diyen Emecan, Giresun Federasyonu Bağcılar iftar programında yaptığı konuşmada “mecliste bir odanız var, kapım sizlere her zaman açıktır”, dedi…

24 Haziran 2018 milletvekili seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına devam eden CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Emine Gülizar Emecan, Giresunlu hemşerilerinden destek istedi.

İftar programında Giresunlu hemşehrilerine seslenen Emecan, “Biz ailecek memleketimize her zaman destek verdik ve hiçbir zaman memleketimizden kopmadık.

Giresun bizim sevdamız oldu ve Giresunlulara hizmet etmekten her zaman onur duyduk. Milletvekili Adayı olarak huzurlarınızdayım. Siz değerli hemşerilerimin desteğiyle Milletvekili seçilerek tüm Türkiye’ye Giresunluların bağlılığını göstermeyi hedefliyorum. Giresun ve Giresunlunun sorunları, sorunum olacaktır, sizlere kapım her zaman açıktır” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.