Deniz Yıldızı Derneği’nden Engelli Vatandaşa Akülü Araba « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Deniz Yıldızı Derneği’nden Engelli Vatandaşa Akülü Araba

Giresun Merkez’de yaşayan ve 20 yıldır yürüme engelli vatandaşa akülü araba hediye edildi.

Bu haber 20 Ekim 2021 - 11:12 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

Deniz Yıldızı Derneği’nden Engelli Vatandaşa Akülü Araba

Giresun Merkez’de yaşayan ve 20 yıldır yürüme engelli vatandaşa akülü araba hediye edildi.

Öksüz torunlarına bakmaya çalışan malulen emekli Aydın Olmuş’a, hayırseverlerin katkısıyla akülü araba hediye edilmesi takdirleri topladı.

Giresun Deniz Yıldızı Derneği Başkanı Cumhur Karahasan, Başkan Yardımcısı Ferhat Deniz ve gönüllülerle ile birlikte akülü araba malulen emekli Aydın Olmuş’a hediye edildi.

Dernek Başkanı Cumhur Karahasan; “Şu ana kadar birçok vatandaşlarımıza yardımda bulunduk. Bundan sonra da hayırseverlerin katkısı ile engelli vatandaşlara yardım etmeyi devam edeceğiz. Tüm emeği geçen kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Hepimiz engelli adayıyız. Tüm hayırsever kardeşlerimizle birlikte İnşaAllah, bundan sonrada her türlü yardımlarımızı Giresun, ilçelerimize, köylerimizdeki kardeşlerimize de yapmaya da devam edeceğiz. Amcamıza engelli aracı hayırlı olsun. Allah, sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde kullanmayı nasip eylesin” dedi.

Başkan Yardımcısı Ferhat Deniz de; “Fedakar bir şekilde 3 öksüz torununa bakan, kendi çocuklarından eksik etmeyen engelli abimizin eşi babaanneye sorumluluklarımız çok fazla. İyi ki sizleri tanıdık. 20 yıldır omurilik felçli bir şekilde yaşamaya ve hayata tutunmaya çalışan abimize akülü aracı teslim ettik. Artık onun hayatını kolaylaştıracak diye düşünüyoruz. Hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Malulen emekli Aydın Olmuş ise; “Deniz Yıldızı Derneği’ne, Başkanı’na, Yöneticilerine ve bu yardımı vesile olan ablarımıza, abilerimize, kardeşlerimizden Allah kat kat razı olsun. Beni sevindirdiler, Allah’ta onları sevindirsin. Çok memnunum. Onlar bana yardım etti, Allah da onların yardımcısı olsun” dedi.

Haber: Fatma BULDUK UĞURLU

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.