Daha yaşanılabilir bir Giresun için « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Daha yaşanılabilir bir Giresun için

Giresun’un dört bir yanında bakım ve dezenfekte çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Bu haber 14 Ekim 2020 - 8:25 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi.

Daha yaşanılabilir bir Giresun için

Giresun’un dört bir yanında bakım ve dezenfekte çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Daha yaşanabilir, daha temiz, daha güzel bir Giresun için çalışıyoruz diyen başkan Şenlikoğlu;”Ekiplerimiz şehrimizin her bir noktasının bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor,bunun yanı sıra dezenfekte ediyor. Büyük titizlik ve ciddiyetle insan sağlığı ve Giresun için çalışmaya devam ediyoruz”

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yabani ot temizliği, çim biçme ve park bahçelerde, refüjlerde bakım çalışmalarını şehrin dört bir tarafında sürdürüyor. Belediye tarafından oluşturulan özel ekipler ise, taksi, dolmuş, özel araç, kamu kurum ve kuruluşlarına ait araçlar, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitelerden oluşan toplam 40 okul, 35 camii ve Kur’an kursu, bankalar, gelen talebe göre site ve apartmanlar (ortalama 85, 100 konut), Belediyeye ait tüm binalar ile park ve mesire yerleri sürekli dezenfekte ediliyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, dezenfeksiyon işlemlerinin şehrin her noktasında yürütüldüğüne dikkati çekerek, öncelikle vatandaşların yoğun olduğu alanlarda çalışmaların yoğunlaştığını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.