Çubukçu ve Top Ailesinin Mutlu Günü « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çubukçu ve Top Ailesinin Mutlu Günü

Bursa’da ikamet eden Giresun Espiyeli hemşerilerimiz Emine ve Hüseyin Çubukçu kızı Bahar ile ,Pamuk ve Adem Top oğlu Ümit dünya evine girdiler.

Bu haber 28 Kasım 2021 - 10:19 'de eklendi ve 72 kez görüntülendi.

Çubukçu ve Top Ailesinin Mutlu Günü

Bursa’da ikamet eden Giresun Espiyeli hemşerilerimiz Emine ve Hüseyin Çubukçu kızı Bahar ile, Pamuk ve Adem Top oğlu Ümit dünya evine girdiler.

Bursa’da Düğün Malzemeleri ve Organizasyon üzerine faaliyet gösteren Çubukçu Perde ve Organizasyon sahibi Şaban Çubukçu’nun da kardeşi Bahar’ın gerçekleşen kına cemiyetine çok sayıda davetli katıldı.

Yılmazlar Düğün Salonunda gerçekleşen kına cemiyetine Giresun’un sevilen sanatçılarından Özgür Karaduman, Mehmet Duman ve Alim Koca’da sahne alarak davetlilere doyasıya eğlendirdiler.

Tüm Davetlilere Teşekkür ediyorum

Gelin hanımın abisi Şaban Çubukçu yapmış olduğu açıklamasında kına cemiyetlerine katılarak kendilerini onurlandıran tüm dostlarına teşekkür ederken; “ Bugün canım kardeşimin kına merasimini gerçekleştiriyoruz. Cemiyetimizi onurlandırarak katılım sağlayan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Allah izin verirse bu akşamda aynı mekanda düğün cemiyetimi gerçekleştireceğiz. Davetiye ulaştıramadığımız veya yoğun koşturmaca dan davet etmeyi  unuttuğumuz dostlarımıza da bu akşam aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

Düğün Törenleri 28 Kasım Akşamı Aynı Yerde Gerçekleşecek

Genç çiftlerin düğün cemiyeti 28 Kasım 2021 Pazar akşamı Yılmazlar Davet Düğün salonunda gerçekleştirilecek.

Erdal Avcı / Bursa Giresun Havadis

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.