Cemal Öztürk Destek Turlarını Sürdürüyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Cemal Öztürk Destek Turlarını Sürdürüyor

Bu haber 04 Haziran 2018 - 8:48 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Cemal Öztürk Destek Turlarını Sürdürüyor

AK Parti Giresun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Cemal Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında Giresun merkezde esnaf ziyareti yapıp vatandaşlarla buluştu.

İşyerlerini ziyaret eden Öztürk, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Ak Parti’ye destek istedi.

Esnaf ziyaretleri sırasında konuşan Öztük;’’Giresun’da esnaf ve vatandaş ziyaretlerimiz ile gönüllere ulaşmaya devam ediyoruz. Milletimizden aldığımız güç ve inançla ‘Durmak Yok Yola Devam’ inşallah”dedi.

Ak Parti’nin ‘ben merkezli siyaset değil, biz merkezli siyaset yaparak’ bugünlere geldiğini vurgulayan Öztürk, AK Parti olarak vatandaşın istek ve önerileri doğrultusunda hareket ettiklerini söyledi.

Öztürk, “AK Parti halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. Halkımızın ilgisi bizlere enerji veriyor. Bizlerde Ak Partinin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Güçlü Millet, Güçlü Türkiye ve Güçlü Meclis için 24 Haziran seçimleri bir dönüm noktasıdır. Bu seçimde galibiyetle çıkarak, Türkiye’nin önü açılmış olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye 2023 hedeflerine ulaşarak, dünya’da ilk ona girecektir. Bu kapsamda gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Giresun’da esnafları tek tek ziyaret ettiklerini ifade eden Öztürk, vatandaşlarla hasbihal ettiklerini söyledi. Giresunluların göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkür eden Öztürk, ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.