Bursa’dan Ordu-Giresun’a Uçuşlar Başlıyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Bursa’dan Ordu-Giresun’a Uçuşlar Başlıyor

Bu haber 18 Aralık 2018 - 21:18 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

Bursa’dan Ordu-Giresun’a Uçuşlar Başlıyor

Bursa’da Yenişehir Havaalanı’nda ocak ayından itibaren yeni ek seferler başlıyor. Yapılan çalışmalar sonrasında Bursa Yenişehir Havalimanından ocak ayından itibaren Ordu/Giresun Havalimanı başta olmak üzere Adana, İzmir, Antalya, Kıbrıs, Şanlıurfa, Gaziantep,  Samsun, Trabzon, Erzurum, Diyarbakır ve Adıyaman aktarmalı uçuşları başlayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, “Bursa Havalimanı ile Ankara bağlantılı 30-90 dadika makul bekleme süreleriyle Ordu/Giresun, Samsun, Adana, İzmir, Antalya, Kıbrıs, Şanlıurfa, Gaziantep, Erzurum, Diyarbakır ve Adıyaman’a Ankara aktarmalı uçuşlar da Ocak ayından itibaren başlıyor. İnşallah yeni seferlerin başlaması ile birlikte vatandaşlarımız artık rahat edecek. Ocak ayında başlayacak yeni seferlerin Bursa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Giresun Kanadında Memnuniyet Yarattı

Ak Partili Vekil Mustafa Esgin bu açıklamasından sonra Bursa’da faaliyetlerini sürdüren Giresunlu Sanayici İş Adamları Yönetici ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (GİSİYAD) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akdoğan uçuşlar hakkındaki memnuniyetini dile getirdi.

Ordu-Giresun Havalimanının açılmasından sonra Bursa’da yaşayan Giresunlular olarak Bursa’dan Giresun’a uçuş talep ettiklerini belirten Akdoğan; “Bursa’da yaklaşık 150 Bin Giresunlu hemşerimiz ve 30 bin civarında Ordulu hemşerimiz yaşıyor. Daha öncede derneklerimiz olarak Bursa’dan Giresun’a uçak seferi taleplerimizi ilgili makamlara bildirmiştik. Gelinen noktada makul aktarma saatleri dahilinde seferler başlıyor. Hemşerilerimizin göstereceği ilgiye göre de bu seferlerin direk olarak yapılmasında hiçbir engel yoktur. Seferlerin başlamasında emeği geçen  AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Erdal Avcı / Giresun Havadis

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.