Bursa Doğankent Derneklerinden Vefalı Davranış « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Bursa Doğankent Derneklerinden Vefalı Davranış

Bu haber 01 Nisan 2018 - 22:58 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.

Bursa Doğankent Derneklerinden Vefalı Davranış

Bursa’da kurulu bulunan Giresun Doğankent İlçesi ve Köyleri Derneği ve Giresun Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Yöneticileri Afyon İşçehisar İlçesi Doğanlar Köyünde bulunan gençlerin forma ihtiyaçlarını karşılayarak gençleri sevindirdiler.

Formaları teslim etmek üzere Afyon Giresunlular Şehitliğini giden dernek yöneticileri, şehitlerimiz için dua okumayı da ihmal etmediler.

VEFA ÖRNEĞİ SERGİLEDİLER

Yaptırılan formaların sırtlarına Afyon’da Şehit düşen şehitlerimizin isimleri ve şehitliğin bugünlere gelmesine katkı sağlayan hemşerilerimizin isimlerinin yazdırıldığı görüldü.

Bursa’dan Afyon Giresun Şehitliğine Bursa Giresun Doğankent Derneği Başkanı Osman Alim, Giresun Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Başkanı Hikmet Yaldız, ve dernek yöneticileri Adem Kara, Zekeriya Kara, Ali Yaldız, Zekeriya Yaldız, Ali Topkara, İsa Bayram, Hüseyin Bayram, Osman Topkara,  Harun Sağlam’ın gittiği öğrenildi.

Ziyaret esnasında Giresun Kültür Evini de ziyaret eden dernek yöneticileri; “Yıllardır Şehitliğimize gidip dualar okuyoruz. Geçen süre zarfında buralar hak etmiş olduğu değeri yeni yeni görmeye başladı. Şehitlik bölgesinin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm hemşerilerimize çok teşekkür ederiz. Ayrıca aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, 2 Nisan Osman Ağamızın ölüm yıl dönümünde kendisini rahmet ve saygıyla anıyoruz” dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Bahtiyar Keskin28 Eylül 2019 / 21:39

Geçmiş ve gelecek kahramanlari aflarini yasatmak için gelecege en büyük mirastir candam kutlariz
Kültür ve turizm bakanlığı Sanatçısı
Bahtiyar Keskin