Bulancak Vakfı Kuruluyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Bulancak Vakfı Kuruluyor

Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) Bulancak’lı akademisyen hemşehrileriyle bir araya geldi.

Bu haber 29 Kasım 2022 - 9:21 'de eklendi ve 55 kez görüntülendi.

Bulancak Vakfı Kuruluyor

Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) Bulancak’lı akademisyen hemşehrileriyle bir araya geldi.

Bulancak ve Piraziz’li akademik kariyer sahibi hemşehrileriyle Büyükçekmece Eser Hotel’de bir araya gelen Sezgin Karataş başkanlığında Bulancak Dernekler Federasyonu, kurulması düşünülen bir Vakıf çalışması için istişarelerde bulundu.

Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yaparak yaşamını sürdüren akademisyen Bulancak’lılar birbirleriyle ilk defa ya da uzun zamandır karşılaşmanın da mutluluğunu yaşadılar.

Bulancak Dernekler Federasyonu Başkanı Sezgin Karataş yaptığı konuşmada “Bulancağımızın artık bir Vakfa kavuşmasının zamanı geldi. Siz memleketine gönül verenlerle birlikte Yapacağımız fikir alışverişleriyle oluşturacağımız hedef ve amacımızı belirtir tüzüğümüzü en yakın zamanda açıklayacağız “ dedi.

Toplantıya Prof Dr. İbrahim Balcıoğlu Prof Dr Taner Güneş Prof Dr. Ergin Tarı Prof Dr.Berat Apaydın Prof Dr.Şevket Pekdemir Prof Dr. Mualla Uydu Yücel Prof Dr. Feridun Emecan Prof Dr.Berk Üstündağ Doç. Dr. Güzin Emecan Dr.Hüseyin Hakan Keküllüoğlu Akademisyen Gökhan Balcıoğlu ve BUFED yönetim kurulu ile eski Bulancak Kaymakamı Ali İkram Tuna katıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.