Aziz Şehidimiz Murat Şahin İçin 28 Nisan Akşamı Bursa’da Mevlid Okutulacak « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Aziz Şehidimiz Murat Şahin İçin 28 Nisan Akşamı Bursa’da Mevlid Okutulacak

Bu haber 27 Nisan 2019 - 13:26 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Aziz Şehidimiz Murat Şahin İçin 28 Nisan Akşamı Bursa’da Mevlid Okutulacak

Geçtiğimiz hafta Hakkari’nin Çukurca ilçesi Kavuşak Seriberi Üst Bölgesi’nde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Giresun Espiyeli  Piyade Sözleşmeli Er Murat Şahin’in için aile büyükleri tarafından Bursa’nın Yıldırım ilçesinde Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif okutulacak.

İlçenin Hacivat Mahallesinde bulunan Eyüp Sultan camiinde 28 Nisan 2019-Pazar Saat 20:00’de okutulacak Kur’an-ı Kerim programı için Bursa’da bulunan hemşerilerimizi davet eden Şehit Murat Şahin’in Kuzeni Bursa Giresunlular Derneği Yönetim kurulu üyesi Zihni Yıldırım, “Canlarını bizler için feda eden şehitlerimizi asla unutmayacağız ve her ortamda hatıralarını yaşatacağız. Vatanımızın savunması, kurtarılması için bu topraklarda birlikte yaşayan tüm ecdadımız cephede birlikte savaşmıştır. Bizim canımız, kardeşimiz Murat’ta  bu topraklar için şehit olmuştur. Başta annesi, babası olmak üzere tüm ailemizin başı sağolsun. Şehidimize karşı görevimizi yerine getirmek için tüm hemşerilerimizi Kur’an-ı Kerim programımıza davet ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.