Aytekin Geçgel, Mevlid Kandili Mesajı Yayınladı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Aytekin Geçgel, Mevlid Kandili Mesajı Yayınladı

Bu haber 19 Kasım 2018 - 18:52 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Aytekin Geçgel, Mevlid Kandili Mesajı Yayınladı

Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, Mevlit Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Geçgel mesajında; Hz. Muhammed(S.A.V)’in doğum günü olan Mevlit Kandili’ni, bir kez daha birlik ve beraberlik içinde idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed(S.A.V)’in, karanlıkların aydınlığa kavuşmasında ve katılaşmış kalplerin yumuşamasında çok önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Geçgel; “Bütün insanlığın kurtarıcısı olan Sevgili Peygamberimizin(SAV)güzel ahlakını kendimize örnek almalı, bizlere sunduğu bütün değerleri ve yol gösterici öğütlerini hayatımızın her alanında uygulamalıyız. Engin hoşgörüsü, adaleti, merhameti ve mütevazılığıyla bütün insanlığa kucak açan Sevgili Peygamberimiz, gerek hayat tarzı, gerekse ilahi söz ve davranışıyla insanlığın yolunu aydınlatmıştır” diye konuştu.

Bulunduğu konumu hakça, adaletli, dürüst, hakkaniyetli olarak gözetenler, Sevgili Peygamber Efendimizin izinde gidenlerdir diyen Güce Belediye Başkanı Geçgel;  “Kâinatın efendisi Hz. Peygamber (S.A.V.) doğduğu bu günün, kan gözyaşı, zulüm altında bulunan insanlığın kurtuluşuna müjdeci olmasını diliyorum. Hak uğruna canını veren tüm şehitlerimizi, Efendimizin Ashabını ve Ehli Beytini rahmet ile anıyor. İslam davasının yüce Peygamberi’nin şefaatine tüm Müslümanların nail olmasını temenni ediyorum. Hemşehrilerimin mübarek Mevlid Kandilini kutluyor, bu günün huzur, barış, kardeşlik, sağlık dolu günlere vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.