Anavatan Partisi Bursa İl Başkanlığından Cumhur İttifakına Tam Destek « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Anavatan Partisi Bursa İl Başkanlığından Cumhur İttifakına Tam Destek

Bu haber 18 Mayıs 2018 - 16:30 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.

Anavatan Partisi Bursa İl Başkanlığından Cumhur İttifakına Tam Destek

AK Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakı’na Anavatan Partisinden destek sözü geldi. 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı destekleme kararı aldı.

Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Ecevit Yıldırım tarafından yapılan yazılı açıklamada;

“Anavatan Partisi Genel merkezimiz, yaklaşmakta olan 24 Haziran seçimleri öncesinde, her türlü bireysel ve kurumsal menfaatlerden ari olarak Cumhur İttifakı’nı destekleme kararı almıştır. Bu kararı almadan önce farklı siyasi kuruluş ve yapılarla yoğun bir görüşme ve istişare trafiği yürüten partimiz, ülkemizin içinde bulunduğu koşullar ve yaşadığı sorunlar çerçevesinde, bu kurum ve kuruluşların çözüme yönelik politikalar üretmek yerine, kendi kurumsal çıkarlarını ön planda tutan ve seçimi sadece sayısal bir zemine oturtan yaklaşımlarını üzülerek müşahede etmiştir. Gelinen noktada, Türkiye’nin birikimsiz, tecrübesiz ve vizyonsuz kişi ve kurumlara teslim edilme lüksünün olmadığı vurgulanan açıklamada, “Anavatan Partisi, kuruluşundan bugüne kadar olduğu gibi Kurucu Genel Başkanımız merhum Turgut Özal’ın siyaseti doğru okuyan, ülke çıkarlarını önceleyen politik dehası ve çağını aşan vizyoner politika anlayışıyla siyaset yapma gayretindedir. Bugün, Cumhur İttifakı’nı destekleme kararı da bu gayretin bir sonucudur.” ifadelerine yer verildi.

Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Ecevit Yıldırım, Bursa İl Başkanlığı olarak da Genel Merkezin almış olduğu bu kararın sonuna kadar arkasında olduklarını belirterek, Bursa’da bulunan il Teşkilatı ve 10 İlçe teşkilatı ile 24 Haziran’da Cumhur ittifakına tam destek vereceklerini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.