Yakup Çukur’a Onur Ödülü « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Yakup Çukur’a Onur Ödülü

Bu haber 27 Ocak 2018 - 23:17 'de eklendi ve 71 kez görüntülendi.

Yakup Çukur’a Onur Ödülü

89.5 Frekansında Bursa Radyo Şampiyon Fm “Yakup Çukarla Dost Sofrası” Program yapımcısı Giresunlu hemşerimiz Yakup Çukur’a Sosyal sorumluluk projelerine katkılardan dolayı Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bursa Şubesi tarafından Plaket verildi.

Şiirler ve deyimleri türküler eşliğinde dinleyicileri ile buluşturan Yakup Çukur, çağımızın illeti bağımlılık ile mücadele konusunda Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bursa Şubesi ile yapmış olduğu ortak programda halkımızın bilinçlendirdi.

Bağımlılık ile mücadelede herkesin üzerine çok önemli görevler düştüğünü belirten Radyo ve Program yapımcısı Yakup Çukur, bu konuda “Bana olmaz dememeli, uyuşturucu toplumun her kesiminde kendisine yer bulabiliyor. Yaşadığımız en önemli olaylarından biri olarak görüyorum. Sinsice hayatın içine sızabiliyor. Bağımlılık ile mücadele sadece kolluk kuvvetlerinin görevi değildir. Ailelerden başlayarak mücadele yapılmalı” dedi.

Madde bağımlılığı ile ilgili yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı Plaketini Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bursa Şube Başkanı Dr.Serhat Yamalı’nın elinden alan Yakup Çukur; bu süreçte kendisinden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen  89.5 Radyo Şampiyon Fm yönetim kurulu başkanı Arzu Kirman’a, Bonçukçukur Köyü Derneği yöneticilerine ve Konda Çinko Kaplama Sanayi sahibi aynı zamanda Ak Parti Osmangazi İlçe Başkan Vekili Mustafa Ateş’e teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.