Ustaların Ustası “Recep Usta” aracınızı ilk günkü güvenliğine kavuşturuyor

Bursa’da Airbag, Elektronik arızası denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alan Giresunlu hemşerimiz Can Airbag firmasının sahibi Recep Usta yapmış olduğu çalışmalar ile araçlarınızı ilk günkü güvenliğe kavuşturuyor.

Airbag Ustalarının Ustası “Recep Usta” aracınızı ilk günkü güvenliğine kavuşturuyor

Bursa’da Airbag, Elektronik arızası denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alan Giresunlu hemşerimiz Can Airbag firmasının sahibi Recep Usta yapmış olduğu çalışmalar ile araçlarınızı ilk günkü güvenliğe kavuşturuyor.

Kaza veya darbe sonrasında oluşan Airbag açılması sonucunda araç güvenliğini yeniden oluşturmak için işinde deneyimli personellerin müdahalesi ile araçlarınızı eski haline dönüştüren Can Airbag, her aracın ihtiyacı olan Torpido kaplama, Plastik Tampon tamiri, kapı döşeme, oto beyin sistemleri  ve elektronik arızalara kesin çözümler üretiyor.

Airbag ve Oto Beyin Sistemleri Tamirinde Öncüyüz

Can Oto Airbag olarak 1999 yılından bu yana müşterilerine hizmet verdiklerini belirten Can Oto Airbag firması sahibi Recep Usta, airbag ve oto beyin sistemleri tamiri konusunda sektörde öncü olduklarını belirtti.

Airbag tamiri, göğüs kaplama, göğüs tamiri ve emniyet kemeri üzerine yoğunlaştırmış profesyonel hizmet anlayışı ile Türkiye’de aranılan firmalar arasında yer alan Can Airbag Tampon, Far, Korna ve Plastik Aksam tamiri ile de müşterilerine hizmet veriyor.

Araçlarınızın estetik görünümlerini de özen gösteren Can Airbag, yıpranmış teyp tuşları, araç led aydınlatma sistemleri, silik direksiyon tuşları yenilenmesi gibi hizmetleri de Bursa Beşyol’da bulunan dükkanında müşterilerine sunuyor.

Türkiye’de  4 Şube

Can oto airbag olarak Bursa, İstanbul (2) ve Samsun olmak üzere 4 tane şubelerinin bulunduğunu belirten Recep Usta;” Sektörde ender firmalar arasında yer alıyoruz. Ülkemizde 4 tane şubemiz bulunuyor. Bunun yanında yurtdışında Hollanda ve Güney Kore’de airbag ve beyin tamiri üzerine açılmasına öncülük ettiğimiz firmalarda bulunuyor” dedi.

Oto alım satım hizmetleri

Tüm bu çalışmalarının yanı sıra bünyesinde yer alan  kurumsal satış üyelikleri ile araç alım satım hizmeti sunan Bursa’nın güvenilir markası Can Airbag’a 0224 252 65 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Can Airbag olarak sürekli kendilerini  yenileyip, geliştirmeyi hedef edindiklerini belirten Bursa Can Airbag firması sahibi Recep Usta Bursa’nın spor camiası ve Sivil Toplum kuruluşları içerisinde aktif görevler almaya devam ediyor.

Oto Tamirciler Odasında yönetime aday

Öte yandan Sivil Toplum kuruluşları içerisinde görevler üstlenen Recep Usta’nın hafta sonu yapılacak olan Bursa Oto Tamirciler Odası seçimlerinde Nihat Hızlıtürk’ün aday listesinde yer aldığı öğrenildi.

Erdal Avcı / Bursa Giresun Havadis

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.