TMO’nun Fiskobirlik’e Aktaracağı 10Bin Ton Fındık Cumhurbaşkanın Onayına Sunuldu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

TMO’nun Fiskobirlik’e Aktaracağı 10Bin Ton Fındık Cumhurbaşkanın Onayına Sunuldu

Bu haber 23 Aralık 2018 - 17:37 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

TMO’nun Fiskobirlik’e Aktaracağı 10 Bin Ton Fındık Cumhurbaşkanın Onayına Sunuldu

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, “FİSKOBİRLİK’e 10 bin ton fındık verilmesi teminat karşılığıydı. FİSKOBİRLİK teminatını gösterdi. En son benim bildiğim Sayın Cumhurbaşkanımızın imzasına sunuldu.” dedi.

Öztürk, AK Parti Giresun milletvekilleri Kadir Aydın ve Sabri Öztürk ile bir restoranda düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “TMO’nun stoklarından 10 bin ton fındığın teminat karşılığı FİSKOBİRLİK’e verilerek kurumun destekleneceği” yönündeki açıklamasına değindi.

FİSKOBİRLİK’e 10 bin ton fındık verilmesinin teminat karşılığı olduğunu belirten Öztürk, “FİSKOBİRLİK teminatını gösterdi. En son benim bildiğim Sayın Cumhurbaşkanımızın imzasına sunuldu. Berat Bey ile Hazineden sorumlu bakan olduğu için geçtiğimiz salı günkü bütçe sırasında da konuştuk. Berat Bey, ‘Ben imzaladım ve Cumhurbaşkanımıza gönderdim, orada bekliyor.’ dedi. Muhtemelen akşama, sabaha çıkar. Belki de çıkmıştır. Son durumunu bilemiyorum.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.