Şenlikoğlu Yeni Projelerini Açıkladı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Şenlikoğlu Yeni Projelerini Açıkladı

Bu haber 07 Mart 2019 - 8:43 'de eklendi ve
Post View : 1
kez görüntülendi.

Şenlikoğlu Yeni Projelerini Açıkladı

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu Giresun için son iki büyük projesini  daha açıkladı.

İŞTE ŞENLİKOĞLU’NUN SON PROJELERİ!

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’un geleceğine yön verecek nitelikteki muhteşem projelerine dün yenilerini ekledi. Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanlığı binasında düzenlediği toplantıda, Denizine Kavuşan Şehir–2 ve Kale ve Çevresi Dönüşüm projelerinin detaylarını kamuoyu ile paylaştı. Şenlikoğlu, Giresun’u daha yaşanılır bir hale getirmek, il ekonomisine daha fazla katma değer ve istihdam sağlayabilmek için hazırladıkları bu projelerle Giresun’un geleceğini garanti altına almayı hedeflediklerini söyledi.

DENİZİNE KAVUŞAN ŞEHİR–2 PROJESİ

Şenlikoğlu, “Denizine Kavuşan Şehir – 2 Projesi ile batı sahilimizi Giresunlu’ya yakışan bir şekilde yeniden düzenliyoruz. Konser alanları, modern plajlar, yürüyüş ve koşu yolları yapıyoruz. Bölge parklarımız ile şehrin batı yakasına nefes aldırıyoruz. Karadeniz’in en seçkin sahil düzenlemelerini Giresun’da yapıyoruz. Batı mahallerinde yaşayan insanların hayat kalitesini iyileştirmek için geliyoruz. Giresun için yakışanı yapıyoruz. Ayrıca Teyyaredüzü halkına bir de sürprizimiz var. Eski SSK Hastanesi’nin olduğu bölgeyi Teyyaredüzü Bölge Parkı yapıyoruz” dedi.

KALE VE ÇEVRESİ DÖNÜŞÜM PROJESİ

Şenlikoğlu, “Kale ve Çevresi Dönüşüm Projesi ile Giresun Kalesi’ni turizm için yeniden düzenliyoruz. Turistin dolu dolu zaman geçirebileceği etkinliklerle zenginleştirilen kale destinasyon alanı şehir esnafının daha fazla para kazanmasını sağlayacak. Kale yamaçları hemşehrilerimizin yararına yeniden düzenlenecek. Çınarlardan kaleye merdivenler yapılacak, engelli ve yaşlıların kaleye daha rahat çıkması için merdivenlere engelli asansörleri yapılacak. Gemiler Çekeği ve Giresun Kalesi arasına teleferik inşa edilecek. Çınarlar Mahallesi yeniden bir cazibe merkezi olarak düzenlenecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.