Şehit Uzm.Çvş Bekir Kelleci’nin adı parka verildi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Şehit Uzm.Çvş Bekir Kelleci’nin adı parka verildi

Göreleli duyarlı muhtar mahallesindeki okulun boş duran bahçesini değerlendirerek çocuk parkı yaptırdı. Yaptırdığı parka şehidin adını veren muhtarın duyarlılığı takdirle karşılandı.

Bu haber 19 Nisan 2021 - 18:32 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.

Şehit Uzm.Çvş Bekir Kelleci’nin adı parka verildi

Görele İlçesinin Çavuşlu Beldesine bağlı Beyli Mahallesi Muhtarı Sami Durmuş Mahallesindeki okulun bahçesine çocuk parkı yaptırdı. Yaptırdığı çocuk parkına, 2016 yılında Mardin’de şehit olan Eynesilli  Şehit Uzm.Çvş Bekir Kelleci’nin  adını verdi.

Beyli Mahallesi Muhtarı Sami Durmuş, “Mahallemizdeki okulun boş olan bahçesine çocuk parkı yapmaya karar verdim. Birçok yere başvurdum, en sonunda Eynesil CHP İlçe Başkanının yardımıyla parkın malzemelerini temin ettik. Görele Belediyesi tarafından ise montajı yapıldı. Özellikle yaz aylarında buraya biriken çocuklarımız için böyle bir parka çok ihtiyacımız vardı. Parkımız tamamlanınca mahallemizin torunu olan Şehit Uzm.Çvş Bekir Kelleci’nin  adını verdik. Emeği geçenlerin de,  benim de gurur duyacağım bu güzel çalışma oldu. Mahallemizin üst kısmındaki caminin yanına da böyle bir parka ihtiyacımız var. Allah izin verirse yaptırmayı planladığımız bu parka da Şehit Polis Memuru Osman Bodur’un adını vermeyi düşünüyorum.

Parkın malzemelerini bize temin eden Eynesil CHP İlçe Başkanı Erhan Cebeci’ye ve montajın ı yapan Görele Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Yeni yapmayı düşündüğümüz parkın malzemelerini temin edebileceğim duyarlı vatandaşlarımızın da yardımını bekliyorum. Şehidimiz Bekir Kelleci ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun” dedi.

Ahmet CEYLAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.